Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt írta h b. rom vagyok és h...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt írta h b. rom vagyok és h sohase szánt így senkit, szerinte be vagyok kattanva, stb. Tiltott mindenhonnan, met kiderült h megcsaltam. H béküljek ki vele?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 14. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg is érdemelted. 😀
2017. ápr. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Estádio de Felchút válasza:
100%
XD
2017. ápr. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezek alapján azt mondanám, sehogy.
2017. ápr. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ő csak a monogám kapcsolatokban hisz. Nem tudsz mit tenni!


Keress olyat, aki benne van a nyitott kapcsolatban! :)

2017. ápr. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha megcsaltad, akkor mást akarsz. Miért akarsz kibékülni? Ami nem fog sikerülni.
2017. ápr. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
úgy. h áthúzol @ tini párkapcsolatok rovatba, es ot rontod a levegőt a csodas hejesirasoddal XD
2017. ápr. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Haaat,szerintem evvel mar nem tudsz mit csinalni...pont az egyik olyan bun,amit nem igazan tudnak az emberek elnezni... en se tudnam!


Miert csaltad meg ha most meg ki akarsz vele bekulni?

2017. ápr. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!