Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a barátom, tudnia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátom, tudnia kell?

Figyelt kérdés

Megcsaltam a barátomat újévkor a legjobb barátommal. Lefeküdtünk többször is, nem mondom, hogy nem akartam, szóval nem fogom az alkoholra.

A barátommal mostanában rossz kapcsolat, szilveszterezni se volt hajlandó eljönni velem, de nem is hiányzott. Persze mondhatjátok azt, hogy ez így nem megoldás, meg is értem, igazatok van, de ez történt változtatni már nem tudok rajta és a kérdés a következő: meg kell, hogy tudja, vagy sem?

Kiderülni nem fog. A legjobb barátom km-kre van tőlünk és még életükben nem találkoztak, de a közös ismerőseinkkel sem. Ettől nem félek.


21L


2017. jan. 2. 13:16
1 2 3
 1/22 Heart of Darkness ***** válasza:
100%

A kérdés inkább az, hogy minek vagy még együtt a barátoddal akivel mostanában rossz a kapcsolatod?


Mond el neki, és szakítsatok.. Rossz kapcsolat, és meg is csaltad? Minek folytatni? Kár pazarolnotok egymás idejét.

2017. jan. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
62%
Ha embernek tartod magad, elmondod neki és tisztázzátok mi a baj a kapcsolatotokban...
2017. jan. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kapcsolat már a múlté. Ha elmondod neki, hamarabb lesz vége, ha titkolod, akkor később.
2017. jan. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
80%
Ha magadban bírod tartani, akkor nem feltétlenül kell tudnia. Az élet nem tündérmese, te meg nem a jótündér vagy. Viszont mindenképpen hagyd ott, ezt folytatni így nincs értelme. Meg neki is meg kell adni az esélyt, hogy találjon valakit, akivel jobb kapcsolatban lehet.
2017. jan. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
Akkor meg minek mondanád el,de több ilyet ne tegyél,inkább hozd helyre a kapcsidat ha lehet.
2017. jan. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
83%

Mi ertelme lenne elmondani? Legjobb ami tortenhet, hogy hidegen hagyja, legrosszabb, hogy megbantod, magadra haragitod, lerombolod az onbecsuleset. Felesleges.

Viszont, ahogy elottem is irtak, ha rossz a kapcsolat, szallj ki belole.

2017. jan. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
75%
Minek vagy a barátoddal együtt,ha már másnál keresed az intimitást.. "Kevés ember elég gerinces ahhoz,hogy elviselje és megmondja az igazat". Ne légy olyan ember aki nem őszinte.
2017. jan. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
15%
"Kevés ember elég gerinces ahhoz,hogy elviselje és megmondja az igazat" ... haha egy ujabb szar alCoelho idezet. Semmi ertelme.
2017. jan. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
82%
Én nem mondanám el, de ettől függetlenül szakítanék. Láthatóan a kapcsolatotok nem a legjobb, sőt, és ha már minden bűntudat nélkül csalod meg, akkor láthatóan nem is szeretnél javítani rajta. Bár ennek ellenére megtehetnéd, ha tényleg úgy gondolnád, hogy van jövője, de én akkor sem mondanám el. Minek? Azzal nem segítesz rajta. Ha továbbra is vele akarsz lenni, akkor azért ne mondd el, ezt dolgozd meg a magad lelkiismeretével, ha meg szakítani szeretnél, akkor meg főleg felesleges tudnia róla.
2017. jan. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
94%

Ha valóban nincs kitől megtudnia ezt a dolgot és nem akarsz fájdalmat okozni, szakíts vele, hivatkozva arra, hogy nem jó a kapcsolatotok, nem érzed teljesnek, viszont ne mondd el neki és talán kevesebb csalódás érheti így.

Ha továbbra is vele akarsz lenni (amit kétlek), akkor mondd el neki és 50-50. Vagy megbocsátja, vagy nem.

2017. jan. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!