Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tetszem egy fiúnak, miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszem egy fiúnak, miért nem mer lépni? 17/l

Figyelt kérdés
ilyesztő vagyok, vagy velem van a baj? Én nem szeretnék először lépni, szerintem a fiúnak kell.

2017. ápr. 19. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:

*iJesztő


ennek pedig végtelen sok oka lenne, ha annyira félénk, akkor sosem fog lépni még akkor sem, hogyha gyakorlatilag az orraelőtt lógatod a bugyidat és kellesz felírattal járkálsz előtte és követed egésznap.


Vagy csak simán csalódott most az életben és senki nem érdekli

vagy nem is tetszel neki, csak azt hiszed, meg még több száz, de ezek az alapvető dolgok + nem kötelező odamenni valakihez attól még mert tetszik, szerintem a tetszésen kívül még elsőre egy kicsivel több kell.

2017. ápr. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
"Ha tetszem egy fiúnak" ezt ő is tudja? Valószínűleg azért nem mer lépni, mert nem tudja, hogy viszonoznád-e. Honnan ismered, és mióta? Lehet nem ismer eléggé.
2017. ápr. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mármint, tudja-e, hogy te tudod. Az talán megkönnyítené.
2017. ápr. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen kell a fiúnak kezdeményezni.

Velem is volt, hogy még csak hozzá sem mertem szólni egy bomba csajhoz, mert még csak eszembe se jutott hogy összejöhetnénk. Esélytelennek tartottam. Viszont ő hívott el randira, kétszer is 😅😅


Lehet hogy a srác nem tart titeket egy súlycsoportnak, ezért inkább meg sem próbálja. Próbálj te kezdeményezni.

Persze sok más oka is lehet, nem akar kapcsolatot, barátnője van stb.

17/F

2017. ápr. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha megcsinálod azt a bugyisat amit az első mond, akkor tuti lép xd nem ismerjük wnnyiből meg nehéz megmondani miért nem,de te is kibúvót keresel mert hoyg a founak kell,mutasd ki valahogy,hogy bejön neked
2017. ápr. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A nők elég vissza utasítóak, és ők választanak mindig. Miért nem lehetne nekik kezdeményezni? Sok férfi azért nem kezdeményez.
2017. ápr. 20. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!