Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én tetszem a fiúnak, vagy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én tetszem a fiúnak, vagy a másik lányt szereti jobban? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú osztálytársam akivel elég jóban vagyok, sokszor kedveseket mond és sokszor látom hogy néz és mosolyog rám. De van egy másik lánx is akivel sokat van, és akkor most nem tudom hogy érez-e irántam egyátalán valamit vagy a másik lányt szereti jobban vagy mind a ketten bejövünk neki vagy egyikőnk sem tetszik neki és csak havernak tekint minket. Ááh... Bocsánat hogy túl sok a vagy szócska ,"

2017. ápr. 17. 23:48
 1/5 anonim ***** válasza:

üdv a férfiakkal küzdő nők világában :)


sajna a pasik többnyire ilyenek, több vasat tartanak egyszerre a tűzben. nagyon el kell csavarnod a fejüket, hogy rá se nézzenek másra.

2017. ápr. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ehh... Hát ez részben igaz.
2017. ápr. 18. 00:06
 3/5 sm's girl válasza:

Tedd féltékennyé és meglátod. Bár ha a másik lánnyal tennéd ezt az tuti kiütné :D :D (csak vicc nyugi)

Amúgy én nem pazarolnám rá az időmet, főleg úgy hogy osztálytársam is, sosincs az ilyennek jó vége..

2017. ápr. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#2 Neked is igazad van. Ha meg összejövünk és összevitázunk utána bámulhatjuk még egymás pofáját pár évig.
2017. ápr. 18. 21:45
 5/5 sm's girl válasza:
Így van sajnos tapasztalatból mondom. Hiába tűnik jó kalandnak meg minden ha rossz vég lesz kínszenvedés.
2017. ápr. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!