Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ezt miért csinálhatja?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

INeedYou kérdése:

Fiúk, ezt miért csinálhatja?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akinek tetszem és azt veszem észre hogy vannak napok amikor állandóan bámul, ott van ahol én, esetleg megszólítani egy szia, Mi újság van-nal illetve egyéb jeleket is közvetít felém hogy van valami de vannak olyan napok is amikor meg nem is találkozunk, mint aki eltűnt.. Ez lehet esetleg azért mert nem tudja mit akar, és egyszer fel lelkesül aztán beijed vagy nem tudom... Esetleg volt kapcsolata ahol átvertek közrejátszhat?

2017. ápr. 19. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor tűnik el, amikor kisüt a Nap?? Mert akkor csak szimplán vámpír, de ha teliholdas estéken tűnik el, akkor meg láncolja magát és azért nincs ott, ez ilyen egyszerű nem is kell túl bonyolítani, de az is lehet, hogy szimplán idegenek raboljál el néha, vagy nála van Potter köpenye, vagy meghal mindig de feltámad, esetleg ami ezeknél is reálisabb, hogy kezelésre megy, mert valamilyen betegsége van, mint neked, és ezért egy héten elég soksor hiányzik.
2017. ápr. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 De vicces hahaha
2017. ápr. 19. 16:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem viccnek szántam, hanem mély gúnyolódásnak, a reakciód is csak a te értelmed árulja el, honnan a fas*omból kéne itt bárkinek tudnia, hogy miért tűnik el 1 adott illető, akit lófas* sem ismer rajtad kivül?? Pontasan sehonnan, legközelebb azon agyalj inkább miért nem tartod meg az értelmetlen kérdéseidet magadnak.
2017. ápr. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves, én nem azt mondtam hogy te mondd meg hogy ő miért csinálja ha nem hogyha esetleg ti csinálnátok annak mi lenne az oka, illetve pasi aggyal ti többre mentek mint én, de igazat is adok hiszen ti tudhatnatok ezt.
2017. ápr. 19. 19:03
 5/5 anonim válasza:

Arra gondoltál már, hogy neki is van dolga?

Vagy, hogy nem fog egyfolytába rajtad lógni, mert akkor megutálod?

16/F

2017. ápr. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!