Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt miért csinálhatja? Fiúk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért csinálhatja? Fiúk, csináltatok, vagy csinálnátok ilyet?

Figyelt kérdés
a volt barátommal pár hónapja szakítottunk, viszont jóban maradtunk utána. többször találkoztunk is(akkor mindig történt is valami köztünk) és mindennap beszéltünk valamilyen úton-módon.Általában ő keresett engem.Most viszont összejött egy lánnyal és állandóan vele kapcsolatos kérdései vannak, mindig engem talál meg az új barátnőjével kapcsolatos dolgokban. Néha úgy viselkedik, mint egy kislány. Nem értem miért teszi ezt velem.. ha ismer, miért nem gondol arra, hogy ez nekem fáj? 20 lány
2009. dec. 2. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor az ember örül hogy boldog ezért mesél erről. Ez így szokott lenni, ha nem tetszik ne beszélj vele míg járnak.
2009. dec. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha barátok lennétek, akkor ez nem fájna... Így viszont beszéld meg vele, hogy nem tudtál vele teljesen szakítani és ezért egy darabig ne találkozzatok.
2009. dec. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az ex-el barátkozni nem jó dolog, mert ilyen helyzetek lesznek belőle. Ha te jönnél össze mással, akkor nem kérdezgetnéd a barátnőidet mindenféléről, nem pletykálnátok? Dehogynem. Az exed is ezt teszi.

Mondjad meg neki, hogy ne csinálja ezt veled, vagy tűrjél tovább. Bocsi

2009. dec. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
lehet, h csak féltékennyé akar tenni, nem?
2009. dec. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Énse tudok okosabbat mondani, beszéld meg vele, és ha még azután is ilyeneket mond,kérdez,stb, akkor jónagy k*csög az biztos..

de ebből is látszódik, hogy te még szereted, ő viszont továbblépett, és csal barátként tekint rád.. =/

ismerős egy érzés.. énis jártam már így..


szerintem a legokosabb amit tehetsz, ha próbálsz vele minél kevesebbet beszélni, és keresel magadnak egy pasit.. :D

2009. dec. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!