Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan verjem ki a fejemből?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan verjem ki a fejemből?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy szerelmes vagyok-e, de állandóan az adott személy jár a fejemben. Osztálytársak vagyunk. Kezdetben láthatatlan volt számomra, azonban valahogy ez megváltozott. Minden nap eszembe jut és rá gondolok. Az iskolában akaratlanul is mindig azt figyelem mit csinál.. És ezt nem akarom.

100%-ig biztos vagyok abban, hogy ez nem kölcsönös és soha nem is lesz az.


Még 1 évvel ezelőtt kezdtünk el jóban lenni, de csak annyira, hogy néha-néha beszélgettünk. Kedves és mindig érdeklődő volt felém, próbált megnevettetni. Én számomra viszont teljesen közömbös volt és nem jelentett semmit. Tavaly nyáron azonban többször is eszembe jutott, és sokat gondoltam rá.

Iskolakezdéskor, ha beszélgettem más osztálytársaimmal mindig közbeszólt. A későbbi napokban is kedves volt velem, és sokszor mellém ült beszélgetni, én viszont távolságtartó voltam és gyorsan otthagytam. Ekkor is már egyre többet, és többet járt a fejemben.

Egyszer aztán az osztálytársaink hülyéskedtek, hogy XY-ban mekkorát csalódtak, mert elrontott valamit. És akkor ő lehajtott fejjel azt motyogta, hogy én bennem is.

Már kevesebbet beszélgettünk, vannak napok, amikor 1 szót sem váltunk egymással. Minden megváltozott.

Nincs olyan nap, amikor ne gondolnék rá. Nincs olyan nap, amikor az iskolában ne az ő helyére összpontosulna minden figyelmem.. Mit tegyek, hogy elfelejtsem?



2017. ápr. 19. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
A kérdés elég ahhoz, hogy ezt mondjam: TE BETEG PERVERZ ÁLLAT.
2017. ápr. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

xD. Kérem, ilyen dolgokat ne feltételezzünk rólam, mert soha nem gondoltam ilyenekre.. Fúj.

A "rá gondolni" alatt azt értem, hogy ő rá gondolok, mint személyre, és nem mint.. Khm.. Fúj. Azért ment a zöld :D

2017. ápr. 19. 19:09
 3/6 anonim ***** válasza:

lehet tetszettél neki, csak azt hiszi lehetetlen eset vagy.

Hány évesek vagytok?

És amúgy meg hogyha nem is vagy szerelmes, felkeltette az érdeklődésedet. És talán épp ez volt a lényeg. Csak ő feladta, pedig most lett eredménye az erőlködésének

2017. ápr. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Öregem ezt jól elbasztad.
2017. ápr. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

17 évesek vagyunk.


Sajnálom..


Köszönöm a válaszokat.

2017. ápr. 19. 19:28
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudnátok tanácsot adni nekem? :/
2017. ápr. 20. 06:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!