Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Házi nyúlra nem lövünk? Főleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házi nyúlra nem lövünk? Főleg ha a "vadász" lány?

Figyelt kérdés
Tetszik az egyik osztálytársam,merjek lépni? Ő olyan sejtelmes fiú ezért is vonzó a számomra, csak az a baj, hogy ahhoz, hogy megszólítsam már egy akkora adag bátorságra van szükségem, hogy tovább nem marad semmi. Szoktunk beszélgetni sőt poénkodni is, de félek, hogy így friendzone lesz a vége, bár lehet, hogy így a jobb. Nem tudom. Van aki tudja?

2017. ápr. 20. 01:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak légy vele sokat :) fogd meg a kezét, vagy akármi ilyen. Kis apróság :). Hajrá
2017. ápr. 20. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En vilag eletemben foggal korommel tiltakoztam az osztalykapcsik ellen, nem is vettem sose reszt benne, de vitathatatlanul megvannak az elonyei. Szerintem ti jo uton haladtok azzal, hogy beszelgettek, poenkodtok ilyesmi. Probalj meg olyan helyzeteket teremteni, amikor kettesben tudtok maradni (akar szunetben,vagy egyutt elindulni haza stb). Nem kell kifejezetten rastartolni, az a jo az osztalytarsas love-ban, hogy baromi sok idotok es lehetosegetek van, hiszen majdnem minden nap latjatok egymast. Esetleg egy kozos buli is jo alkalom lehet, ugyis elobb utobb kiderul, hogy csak baratkozna-e. Hajra!
2017. ápr. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elvek helyett inkább az érzéseid irányítsanak! És csak add magad!
2017. ápr. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha komoly erzeseid tamadtak fele, akkor kar kerulgetni az elkerulhetetlent. Alapvetoen hazinyulra azert nem lovunk, mert ha esetleg csunya vege lesz, akkor eleg kellemetlen nezni meg evekig a kepet es tovabblepni sem tul egyszeru. Nekem volt kapcsolatom az osztalytarsammal, eleg csunya depresszio lett a vege mire osszekapartam magam valamennyire es "normalizalodott" a kapcsolatunk. Rossz volt allandoan latni, latni ahogy massal jon ossze, ahogy masnak udvarol, stb..
2017. ápr. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!