Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az hogy ha bárki...

Miért van az hogy ha bárki kiír egy ismerkedős kérdést, akkor csak "vadász" pasik írnak, akik csak ki akarnak használni vagy akikkel valami baj van?

Figyelt kérdés
Mert itt nem lehet rendesen ismerkedni vagy nektek sikerült már?!??

2014. dec. 31. 22:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg nem írna senki,akkor gondlom az lenne a baj.. "Akivel valami baj van" Létezik olyan ember,akivel nincs semmi baj?
2014. dec. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
úgy értem h nem hűséges/ és füvezik /és csak arra kellesz neki
2014. dec. 31. 22:19
 3/21 anonim ***** válasza:
De lehet ismerkedni, csak egyszerűbb úgy, hogy rendszeresen itt vagy és pl valakinek tetszenek a válaszai, ráírsz és elkezdtek beszélgetni. A másik lehetőség, kiírsz egy kérdést és azon keresztül kezdtek beszélgetni. Biztos sok lehetőség van még. Nem sorolom őket fel. De ami biztos az ilyen, van kedvetek beszélgetni kérdésekre nem nagyon írnak, úgyse lesz belőle semmi. Épp ezért én se szoktam.
2014. dec. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért van az mert a normálisak tudják, hogy privát áradat van olyankor és azért nem írnak, rá az illetőre aki kiírta a kérdést. :)
2014. dec. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Vannak normális srácok is csak megkell találni őket :)
2014. dec. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Én itt már ismerkedtem, nem lehetetlen
2014. dec. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
93%
A "vadász"? Úgy érted Dominick Trulione?
2014. dec. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
mert velem még nem beszéltél. azt nem állítom, hogy tökéletes vagyok
2014. dec. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Még sose jött össze. Vagy nem irt vissza tönbbet, vagy csak magárol dumált és én nem is érdekeltem vagy a randira nem jött el. Lehet hogy én vagyok ennyire szerencsétlen fiú téren :D
2014. dec. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

nah azért a csajokat sem kell ám itt félteni.

eldumálgatok vele,küld képet,bombázó,még találkozunk is,erre élőben elmondja,hogy miféle pszichiátriai kezelések alatt áll.

a másik ugyanez,de 200 kilométerre lakik.

a harmadikról kiderül élőben,hogy 16 éves a 22 helyett és így tovább.

a 4. jó csaj konkrétan izzadságszagú volt élőben és szabadidőben jött a randira.

szóval titeket sem kell félteni mert normális nővel innen még nem találkoztam,mindegyik defektes volt.

2014. dec. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!