Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A testbeszéd tényleg nagyban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A testbeszéd tényleg nagyban növeli a lányokban az irántam érzett vonzalmat?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 25. 17:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha értesz hozzá, nem erolteted, és minimum atlagos kulseju vagy.

Ha iszonyat ronda, igenytelen csoves vagy, akkor nem.

Ha apolt, atlagos igenyes ferfi vagy,de alapbol nem vagy esete egy nonek, kulonbozo praktikakkal tudsz hatni a vonzalmara.

Keress neten ilyesmi tippeket :))

2017. ápr. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon nagyban megnoveli :)

Ha valaki meglat valakit, ket dologbol tud kovetkeztetest levonni hogy milyen : a kulsejebol es a viselkedesebol.

Egy egyszeru pelda.. Van egy zeljesen atlagos kinezetu srac.. Ezt ugy ertem hogy abbol nem latszodik hogx pl nagydumas vagy visszafogottabb.. Ilyenkor van az hogy egybol a viselkedest nezik meg az emberek.. En pl mindig a viselkedest nezem az emberen (az apoltsaggal egyutt) es nezhet ki aksrmilyen jol, ha a testbeszedebol latszodik h amolyan "semmi sem erdekel mert en vagyok a kiraly" tipusu akkor inkabb hatat is forditok :'D

2017. ápr. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!