Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire számít ez hátránynak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít ez hátránynak ismerkedéskor? (kép a leírásban)

Figyelt kérdés

19 éves leszek nyáron, még nem igazán ismerkedtem senkivel. Próbálkoztam, de sokszor besültem, mert kiskoromban gépfüggő és igénytelen voltam, elhíztam nagyon. Szerencsére mára sikerült észhez kapnom és tettem az egészségemért. Viszont szálkás sose leszek, mert nem akarok. A lányoknál előny, vagy hátrány a mackós test? Tudom embere válogatja és a normálisaknak nem ez az első, de azért ez is számít. ( [link] )


Mellesleg rocker vagyok, kopasz, szeretek főzni, olvasni, most veszem az első chopperemet. :D Szóval nem vagyok magamnakvaló, meg depressziós, csak érdekelne a téma, kicsit megdobná az így is kevés önbizalmamat és könnyebben odamennék lányokhoz.



2017. ápr. 26. 12:45
 1/10 A kérdező kommentje:
UI: 182 cm magas vagyok és 98kg.
2017. ápr. 26. 12:46
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem egy ilyen testalkat jobban bejön a kb 25-35 közötti korosztálynak mint a tizenéves 'kislányoknak'
2017. ápr. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Nekem bejön az ilyen test. 19/L Szerintem minden korosztályban vannak olyanok, akiknek az ilyen test jön be. Nem mindenki csak a vékonyat meg a szálkásat szereti. :)
2017. ápr. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben voltam ,mint te. Nekem sikerült változást elérnem. Ha megfelelő a stílusod ,akkor semmi akadálya nincs. Ha van még kérdésed ,akkor írj.

18 F

2017. ápr. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem jobban bejönnek a mackós fiúk, mint a nagyon vékonyak, aztán a mostani párom mégis vékony testalkatú :D De igazad van, a normálisaknak úgysem ez lesz a fontos. Nem tudom, milyen lányok jönnek be (bár, ha jól emlékszem, mintha láttam volna valami hasonló témánál válaszodat, de bocsi, ha tévedek), de pl. koncerteken nagyon jól lehet ismerkedni. Így első blikkre nekem szimpi lennél, ha nem vagy nagyon kattos, szerintem menni fog az ismerkedés :)

16/L

2017. ápr. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem jon be abszolut,viszont ha a szemelyiseged nagyon jo,akkor nem emiatt utasitanalak el. Nem ez a legfontosabb egy kapcsolatban.
2017. ápr. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok,bocsi,ugy akartam irni,hogy nem utasitanalak el emiatt.:)
2017. ápr. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Miert is nem akarsz szalkas lenni? Persze biztos nem akarsz :))) Konnyebb ezt mondani mint tenni erte de legalabb magadnak ne hazudj.
2017. ápr. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem akarok, mert akkor "szenvednem kéne". Szeretem a hasamat, nem akarok lemondani a pörköltről nokedlivel, a hurkáról, a kenyérről és hasonlókról, csak hogy másnak tetszek. :) Nekem pont jó így, kissé edzeni szeretnék és ennyi. De te biztosan jobban tudod én mit akarok.
2017. ápr. 29. 16:18
 10/10 anonim ***** válasza:
Eddig két pasim volt egyik se volt a zsánerem de a szerelemtől megszépül az ember (mmmint ha szeretsz valakit szebbnek látod) Mellesleg sokkal jobb egy mackós testalkatú sráccal összebújni mint egy szálkással :D Tök kényelmes lehet :3 (csak azért tudom mert pl barátnőm is kicsit husis és tök kényelmes őt megölelni) Szóval, még akkor is lehet esélyed szerintem ha nem jösz be a lánynak testileg...
2017. máj. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!