Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szedjem ra a pasimat erre?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szedjem ra a pasimat erre?

Figyelt kérdés
Lovagolok, es most versenyezhetnek, de a pasim nem engedi, mert tulsagosan felt. Fel attol, hogy valami komoly balesetem lesz. Viszont nekem ez az almom mar nagyon regota. Nem tudom hogyan vehetnem ra, legyszi segitsetek :/

2017. ápr. 26. 17:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy beszélj vele és mondd el neki, hogy nagy álmod. Vagy ha nem érti meg akkor nemtudom. Szerintem hajrá! Én drukkolok
2017. ápr. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A lovaglás az álmod hajrá! Pasibol van más:)
2017. ápr. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, draga, hany eves vagy, hogy a 'pasid' mondja meg mit tehetsz es mit nem...? Talan a tulajdona vagy?
2017. ápr. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is lovagolj
2017. ápr. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Lovagolj
2017. ápr. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem neki kell megmondani hogy te mit tehetsz és mit nem, még akkor sem ha csak féltésből teszi is. Ha te lovagolni szeretnél akkor lovagolj, és ne hagyd hogy mások alakítsák az életedet mert úgy sosem fogod élvezni. Remélem helyesen döntesz, és jó lovaglást :)
2017. ápr. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlóképpen voltam, kedves kérdező, csak annyi különbséggel, hogy az én fiúm nem ellenezte igazából a lovaglást, csak féltett és aggódott miatta.

És igaza is volt, később egy elég komoly balesetet szenvedtem :( Mégsem hagytam abba a lovaglást, csak most már óvatosabb vagyok minden téren és a túl nehéznek tűnő akadályokat hanyagolom.

Ja és végül a fiúm is megbékélt ezzel, annyi kikötéssel, hogy ő is mindig velem jön, ha a lovardába megyek.


Szóval én is azt tanácsolom, hogy beszélj vele, győzd meg, de azért te is figyelj oda a saját biztonságodra :)

2017. ápr. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Az en fium is csak feltesbol nem enged, de o nem is akar ott lenni, pedig en akarom ,h eljojjon velem

De nem akar, es azt mondja, hha vlm maradando bajom esik, tobbet nem akar talalkozni.

2017. ápr. 26. 18:50
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ó milyen toleráns barát...

Gyakorlatilag azt mondta akkor ha nyomorék leszel, akkor nekem már nem is kellesz.

2017. ápr. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szakits vele. Az elottem hozzaszolo jol irta!!!!!
2017. szept. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!