Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem feltekennye a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem feltekennye a volt pasimat?

Figyelt kérdés

Amiatt szakitottunk mert talalkozgatott azzal a lannyal akivel utaljuk egymast es vele beszelte meg a kapcsolatunnkal kapcsolatos dolgokat, tobben azt hittek h mar ok vannak egyutt mert snnyiszor lattak oket egyutt... Nekem elegem lett ebbol foleg ugy hogy probaltam megbeszelni a baratommal dd nem ment ezert szakitottam vele. Mar sokkal jobb igy. De azota mar tobbszor ujra osszeakart velem jonni de en visszautasitottam. Amikor kerlelt h megint legyunk egyutt azt mondta nekem h mar nincs ag a masik csaj... Azota mar osszevesztunk es bunko, serto velem. Es a suliba mindig latom h ok puszig adnak egymasnak.. Ezt csak azert csinaljak h feltekeny legyek de en nem vagyok az csak idegesit mar es ezert most en is szeretnem megszivatni ot. Hogy csinaljam? Egy masik fiuval?

15/L



2016. jan. 6. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lennél féltékeny nem érdekelne. Ha sokkal jobb így, hagyd békén. 15 éves vagy, tudhatnád, hogy azzal nem érsz el semmit, maximum leégeted magad.
2016. jan. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Linó03 ***** válasza:
Ne neki tegyél rosszat, azzal neked nem lesz jobb. Inkább azzal az energiával próbáld magadat boldoggá tenni, sokkal több értelme lenne.
2016. jan. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Tenyleg NEM vagyok feltekeny. Mar mas fiu tettszik es akarok is tole valamit...csak azert ne erezze mar magat olyan f****gyereknek. Tudta h utaljuk egymast a csajjal es megis igy kitol velem h mindent elmond annak?! Es sose kert erte bocsanatot csak engem hulyezett h bekepzelem magamnak. Annyit szeretnek h rosszulessen neki.( szerintem megerdemelne)

Amugy tudom h o meg mindig erez valamit.

2016. jan. 6. 18:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Tudod, ha te okos akarsz lenni, akkor tartsd meg a büsszkeséged és ne őt szivasd
2016. jan. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Linó03 ***** válasza:

"Annyit szeretnék, hogy rosszul essen neki." Te látod magad kívülről, amikor ilyeneket mondasz?

Megértem, hogy szar neked, hogy elmondta a másik csajnak, de ilyen kis megbosszulásokkal meg csak magadat alacsonyítod le. Különben is, nem gondolod, hogy észrevenné, hogy direkt csinálod? Úgy már nincs is hatása (legalábbis a normál embereknél).

Az, hogy többször össze akart veled jönni újra és kérlelt, az neked nem bocsánatkérés és bizonyíték arra, hogy többet jelentesz (jelentettél) számára a másik csajnál?

2016. jan. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az lenne de kozbe folyamatosan elkuldte annak a lanynak h mit beszelunk. Szerinted mennyire ereztem magam gazul ismet?
2016. jan. 6. 18:29
 7/8 Linó03 ***** válasza:
Hát igen. Az, hogy elküldi, az azért túlzás. De mondjuk ha elmondod a barátnőidnek simán csak azt, hogy hogy viselkedett veled (pl. elküldte a magán levelezéseteket másnak) azt úgyis meg fogja tudni, és a saját tette miatt fogja magát hülyén érezni. Azt kapja vissza, amit ő indított el.
2016. jan. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Tudjak a baratnoim de ok nem mondjak el senkinek mert igazi baratnok.

Egyebkent nem erdekelne nem ilyen. Eleg bekepzelt. Ez ot nem razna meg mert igy is utalnak a haverja azt mondta meg amikor egyutt voltunk.. kepzelem miket mondhatott/mondhat rolam nekik

2016. jan. 6. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!