Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon ciki ha lány 160 cm a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki ha lány 160 cm a fiu meg csak 155 cm is az félfej látszik is?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 28. 08:09
 1/9 anonim válasza:
100%
Ha tini a fiú,és ezt feltételezem a kategóriából nyári szünetben 2 fejjel megelőz. Neked ciki? Szerintem nem.
2017. ápr. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a kérdés, hogy ciki vagy nem, hanem, hogy téged zavar-e. Ne azért járj valakivel, hogy menő legyél, hanem, hogy jól érezd magad vele. Utóbbi esetén a kérdésednek nincs létjogosultsága.
2017. ápr. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Anno amikor 17 évesen volt egy barátom aki szinztén annyi idős volt, nem igazán mondanám alacsonynak,de az átlagnál alacsonyabb volt, én meg az átlagnál magasabb (lány létemre azért 184 centire nőttem) szóval anno ez úgy nézett ki,hogy közel 15 centivel voltam magasabb. Ezzel önmagába nem is lett volna gond,de a magasságom stb miatt azért jóval idősebbnek tűntem, neki meg alapból olyan kisfiús pofija is volt szóval kinézett vagy 14 évesnek se. Nah ez a kombó miatt egyszer megkaptam egy persze idős nénitől a városba,hogy nem szégyenlem magam egy kisfiúval..... nah ebből ilyen örök emlék lett,de úgy nem érdekelt ez az egész dolog.
2017. ápr. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak az a gond hogy minden fiu magasabb nálam is a lányok többsége is valakihez még ágaskodnom is kell csak pont neki kellett ilyen kicsinek lennie.Ö az egyetlen fiu az iskolába aki kisebb nálam de a legjobb személyiség is ez a fel fej látszik rajtunk is ez zavar
2017. ápr. 28. 10:27
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálad öt centi fél fej, akkor ezek szerint 10 centis a fejed...?
2017. ápr. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
félfej..lol. Mit érdekel mások véleménye? vagy mutogatni kell talán?
2017. ápr. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
5 centi szerintem nem látszik meg, ha nagyon erőlködve bámulnálak titeket max akkor venném észre a különbséget, fogjál már meg egy vonalzót és nézd meg milyen kevés az.
2017. ápr. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk tényleg nem látszik úgy annyira csak ugy a szemem alá az oromig olyan pont homlokon tudom csókolni de amugy rendes srác más gond nincs vele csak hát aztán a csókolózás nálunk elég hülyén nézne ki én görnedek ő pedig ágaskodik pedig ez eddig mindig forditva történtek ezek de most már igy lesz 17 évesek vagyunk is gondolom ebben a korban már nagyon nem fog nőni.
2017. ápr. 28. 16:13
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudhatod, egyik haverom 18 éves korában nőtt + 15 centit, persze gondolom nem mindenki ilyen, de az ő génjei pont ilyenek voltak, ő is azt gondolta, hogy akkora marad örökre, amúgy nézd meg az apukája és az anyukája magasságát, kb neki is olyan magasnak kell lennie normál esetben, de így van ahogy mondtad 5cm nem lényeges szerintem
2017. ápr. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!