Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki ráírni az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki ráírni az exre valami ilyesmivel:"menő lett a profilképed"?

Figyelt kérdés
nem vagyunk rosszban, de ő dobott engem. nem beszélgetést akarok kezdeményezni, hanem csak megírni ezt.

2017. ápr. 5. 21:26
 1/10 anonim válasza:
100%
De ha nem akarsz beszélgetést kedvezményezni meg az exed miért akarod ezt meg írni neki? Amúgy meg igen elég fura lenne ha egy ilyennel rá írnál és olyan lenne mint ha újra valamit akarnál tőle!
2017. ápr. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%
nem gáz.
2017. ápr. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát, ha azt érzed, hogy meg akarod írni, akkor írjad meg neki, de nyugodtan tedd oda hozzá a végére, hogy " csak ennyit akartam" És akkor kész, és akkor nem érti félre. Amúgy mondjuk én még lehet, hogy ebben az esetben is furcsán néznék és pislognék csak magam elé, hogy ez most mire volt jó. Nem értem, miért kell ezt közölni, de ahogy te érzed. De aztán valahogy jelezd neki, hogy csak ennyit szerettél volna, nem azért írtál rá, hogy újrakezdjétek meg újra átbeszéljétek a dolgokat, egyszerűen csak tetszik neked a profilképe, és te nem érted be egy lájkkal, egyszerűen meg akartad írni neki, hogy te menőnek találod kifejezetten.
2017. ápr. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Szerintem nagyon ciki lenne, és biztos ő sem akarna már tőled semmit ha dobott....
2017. ápr. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Elég ha lájkolod...
2017. ápr. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én itt tiltanálak le.


Ex vagy, semmi közöd hozzám.

2017. ápr. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Na ráírtál?
2017. ápr. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem :)))
2017. ápr. 6. 17:03
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez az ötlet elég gáz, már bocs, főleg, hogy ő dobott téged, ezt inkább hanyagold, ha tetszik akkor csendben lájkold, és kész.
2017. ápr. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
épp ez az, hogy a "csendbe lájkolósat" mindenki láthatja. ez nekem csendesebb megoldás lett volna, de tényleg inkább hanyagolom :))
2017. ápr. 6. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!