Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk, leirnatok, hogy mi az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, leirnatok, hogy mi az ami tetszik, vonzo, es ami taszító egy lanyban?

Figyelt kérdés

Külsöre és belsőre egyarant ertem.

elore is koszi


2017. ápr. 28. 22:58
 1/6 anonim válasza:
64%

Külsőre legyen átlagos, barna szem és haj. Sima hétköznapi lány.


Belsőre odaadó, legyenek céljai, munkája, tudjon főzni. Legyen kommunikatív értelmes, lehessen vele jövőt tervezni.

Legyen egyenjogú társ az anyagiakban, háztartásban, gyereknevelésben.


Legyen saját hobbija, amivel elvan, fogadja el, hogy van személyes terem és neki is, amihez mind a kettőnknek jogunk van.

2017. ápr. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ramone ***** válasza:

Ami tetszik külsőleg az a vörös haj és kis mell és kis fenék (de ezek simán mellőzött dolgok lehetnek)

Belsőleg meg vidám optimista türelmes van humora benne van az ökörködèsekben van mondanivalója​ lehessen vele beszélgetni legyen őszinte


Ami taszit az a butaság a hűtlenség a megjátszott prüdsèg és az összes olyan lány aki tinip*csának akar látszani

Nem szeretem az anyagias lehúzó nőket akik nem partnerek csak lehúzzák anyagilag és agyilag az embert

2017. ápr. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

barna-barna-barna


teljesen átlag legyen( se túl magas, se túl alacsony, se túl vékony, se túl kövér)


mosolyogjon sokat, szeressen, és az sem árt ha tud főzni.

2017. ápr. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 PearlDiver válasza:
100%

Megpróbálok általánosan fogalmazni.

Szerintem egy lány vagy nő akkor a legvonzóbb, ha elhiszi magáról hogy szép, felszabadultan viselkedik, mosolyog és szereti az életet. Ez szinte független a külső adottságoktól.

Emellett persze jó, ha tiszta és ápolt, de nem baj ha nem kényeskedik - egy kis kosz még senkit nem tett tönkre, ha négykézláb kellett valahol átmászni :P

A rövid haj is tud jól állni, de a hosszú szerintem nőiesebb.

Ruhák tekintetében meg tényleg ami jól esik, ízléses és hozzád illik. Van akinek ez kifejezetten kihívó darabokat jelent, van akinek visszafogottat, széles a skála.

Számomra a smink nélküli vagy minimálisan kifestett női arc a legszebb, semmiképp nem érdemes túlzásba vinni - kényelmetlen, elkenődik, drága, és egyszer úgyis ki kell bújnod mögüle.

Vonzóvá teszi a lányt, ha kedves, figyelmes, és segítőkész. Hogy ki mennyire okos, az adottság, nekem pl eléggé számít, de hát nem lehet mindenki egy Polgár Judit.


Taszító, ha a fentiek közül valami nagyon nem működik, vagy mondjuk káromkodik, folyton kavarja a szart, vagy nincs felelősségérzete. Ja, és ha hűtlen.


Összességében majdnem minden elmondható ezek közül a férfiakra is, nem is baj ha oda-vissza nézzük (nem úgy értem hogy a férfiak is tetszenek :)


27F

2017. ápr. 29. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Külsö legyen ápolt lehetőleg szép fogak,mosolyogjon sokat fogadja el a testét legyen vidám. A testalkat nekem mindegy kis mell/fenék vagy nagy nem zavar.


Belsőleg sokkal nehezebb a dolog. Lehetőleg legyen;humoros,vidám,megértő,kedves,segítőkész. Én amikor ismerkedek nekem az anya tipusok nagyon imponálnak akik szeretik a gyerekeket és főzni is tudnak. Végűl talán a legfontosabb az ,hogy egészítsük ki egymást. Ezt így leírni nem lehet,nekem is van egy csomó hibám ,de én elfogadom ,hogy nem vagyunk tökéletesek

2017. ápr. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!:)
2017. ápr. 29. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!