Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy jó kategóriába tettem-e a kérdést, de remélem, azért valamennyire jó helyen van. Nem akarom osztani az észt, de egyszerűen felidegesít, ami körülöttem történik. Mindenki mondhatja, hogy ,,akkor ne nézz oda", de az ilyenekre nem lehet nem figyelni.

Az osztályomba a lányok 98%-a nagyképű, okoskodó, és ami a lényeg, hogy már szinte mindegyik csókolózott egyszer-kétszer, vagy rendszeresen.

Múlthét pénteken például harmadik óránk matek volt, és bementünk, azután pár perccel kimentem a szekrényemhez, és mit látok? Az ajtó mögött X lány pasija tartja a bonbont a kezében és csókolóznak... Komolyan mondom, már én érzem kínosan magam amiatt, hogy eddig fajult ez a társadalom.

Meg annyira élvezem, amikor egyszer tesin ülök két lány között, hogy arról beszélgetnek, ki kivel dugna az osztályból, meg hogy Y fiúnak milyen kockás a hasa...

Nem arról beszélek, hogy ebbe nekem kellene beleokoskodni, vagy valami, de ha ez vesz körül, mit tegyek? Dugjam be a fülem? Forduljak el? Vagy mi?


Kiegészítésképpen, a fiúk sem ártatlanok, ugyanis a mi osztályunkban már tavaly is szivarozott már energiaitalozott két fiú.


Várom a véleményeket ezzel kapcsolatban! :)



2017. ápr. 29. 22:55
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Sajnos ez a mai világ. Teljesen megértelek én olyankor rájuk szólok hogy takarodjanak arrébb mert már a f**z kívan hogy csak erről dumáltok vagy ha mindenki előtt csókolóznak is igen sajnos van ilyen hogy a folyósó közepén több diák előtt megállnak csókolózni. Undorítóak.
2017. ápr. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Az a velemenyem, hogy foglalkozz a sajat dolgoddal.
2017. ápr. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Heh, nálunk annó amikor meglátta a tanár, hogy egy fiú megölel egy lányt vagy egymás kezét meg fogtak már nyomta a bibliát oda és papolni kezdet, nagyon kínos és vicces volt nézni, hogy mit művel szegényekkel :D ezért nálunk nem is mertek ilyeneket csinálni.Ja és ki kell emelnem, hogy abszolút nem voltunk valássos suli sőt, de pl a smink is tabu volt és azonnal lemosatták, mostmegmár konkrétan 60 réteg vastagon áll a lányok arcán!:/ Sokat változott pár év alatt a világ.
2017. ápr. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Minden korosztálynál más a normális. Nem adtad meg, melyik korosztály vagy, így reális véleményezéseket nem kaphatsz senkitől, mert képtelenség erre.
2017. ápr. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
12/L
2017. ápr. 29. 23:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor így már kicsit érthetőbb... ha egy 5sel több lettél volna akkor kinevettelek volna...
2017. ápr. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

úgy néz ki, hormonálisak az osztálytársaid. ez ilyen korban normális, de az is hogyha más témák érdekelnek es nem minden a fiukról szól.


ezek annyira jelentéktelen dolgok, a szivar büdös, az energiaital csak rágóízű kóla, pár evvel idősebb nagykamaszok egy este egy buliban 10 különbözö sráccal fognak kavarni és hetente több ilyen buli lesz, mindez csak elmúló mánia

2019. okt. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!