Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog, hogy mióta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, hogy mióta van barátnőm csak Rá tudok gondolni?

Figyelt kérdés

2 hete ismerjük egymást, ő az első Barátnőm, és folyamatosan Ő jár az eszemben. 20 éves vagyok.


Ez normális, hogy semmi másra nem tudok odafigyelni?

Vagy most csak az elején ilyen, utána változni fog ez az érzés?


2017. ápr. 24. 09:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen termeszetes, vagysz ra, meg szeretned ismerni. Ehhez az kell, hogy sokat beszelgessetek, szervezzetek közös programokat, talaljatok közös erdeklödeseket. Telesen termeszetes dolog, serintem ez mindenkinel igy van.
2017. ápr. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs ennél csodálatosabb érzés. El fog múlni,élvezd ki minden cseppjét,és ne engedd el.
2017. ápr. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális. Még néhány hónapig így fogsz érezni. Én is hasonlóan éreztem mikor az első páromat megismertem és összejöttünk (több mint három hónap udvarlás ismerkedés után jöttünk össze, azóta is (több mint 4éve) együtt vagyunk). Idővel múlt ez az érzés, de pozitív irányba változott. Nyilván ilyenkor az ember a boldogság-hormonok miatt körülbelül semmire nem tud rendesen odakoncentrálni. Ez alakulni fog idővel, azt kívánom, hogy a jó irányba alakuljon, és elmélyüljön. Remélem jó sokáig lesztek együtt! (20/L)
2017. ápr. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!