Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság miért elfogadottabb,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság miért elfogadottabb, ha egy 15-18 lány párja egy 20-23 éves srác?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 30. 12:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem régebben elfogadottabb volt.

Egyébként meg: azért, mert az ő dolguk. Nem attól lesz egy kapcsolat jó, hogy az életkoruk számra azonos.

2017. ápr. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%

Ez mindig is elfogadott volt.

Tinikorban a lányok általában érettebbek, mint a fiúk, így idősebb fiúk talán jobban illenek hozzájuk. Persze ez nem igaz mindenkire, csak úgy általánosságban.

2017. ápr. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Most nem a nagyszüleink korára gondolok, hanem a szüleinkére. Egyébként azt is látom, hogy sokan úgy is elleneznek egy ilyen kapcsolatot, hogy jó esetben csak az egyik félt ismerik, meg még nem voltak ilyen helyzetben.
2017. ápr. 30. 13:26
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Remelem elfogadott mert 23 eves letemre egy 18 eves lanyert vagyok oda es nem erzem gaznak :)
2017. ápr. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

Azért az sem mindegy ,hogy egy 15 éves lány van együtt egy 21-22 évessel , vagy egy 17-18 éves lány jár egy ugyanolyan korú sráccal.


De ez nem ilyen egyszerű. Ha valaki 15 évesen annyira nem találja a hangot a korabeli srácokkal , akkor nincs abba semmi rossz ha idősebbekkel ismerkedik esetleg jár mindaddig amíg a srác nem erőlteti rá a szexet. Ugyanez fordítva.

Sok lány 22-23 évesen már belemegy nagyon komoly kapcsolatokba , értem ez alatt hogy már együttélés és hasonlók is napirenden vannak (amit én lányként egyébként nem tudok felfogni ,hogy ennyire fiatalon miért akar valaki teljesen megállapodni de ez ugye szubjektív) , de sok 22-23 éves srácnak ez még túl sok ezért választanak olyan lányt aki még nem akar összeköltözni meg eljegyzést és hasonlók , de azért lehet velük normálisan beszélgetni és hasonlók.


Nem tudom ,hogy mennyivel elfogadottabb vagy sem. Szerintem ez teljesen egyéni dolog ,hogy ki mennyire fogadja el. Nem lehet általánosítani.

2017. ápr. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: a te eseted akkor lenne gáz, ha a csaj 15 lenne. Szóval don't fos, ti a jó kategória vagytok.



Szerintem egyébként nem hinném, hogy valaha "elfogadottabb" lett, a 20-23 éves pasik 1-2-3-4 kúrást (lehetőleg első alkalom, annál jobb!) kikényszerítenek a 15-16 éves, éretlen, felelőtlen lányokból, aztán dobják őket, mivel a saját korosztályuknál már hirtelen nem megy. Szerintem szánalmas, szavazzatok le nyugodtan :)

2017. ápr. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

5. és 6. kommentelők, egyetértek veletek. Nem általánosítani akarok, de valamiért így jött ki a lépés. Persze másmilyen helyzetek is vannak, nem csak ilyenek.

6. kommentelő, elsősorban nem tinirib@*cokra és dugni akaró fiúkra gondoltam, hanem olyanokra, akiknek nem a szex az elsődleges, a legfontosabb.

2017. ápr. 30. 16:53
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem gondolnám, hogy elfogadottabb, mint régen. Nagyszüleim között is van 10 év, és gondolom nem mostanában jöttek össze. :D Mamám nagyon korán szült. Szóval ott még nagyobb volt a korkülönbség. De sok ilyen van. Én 17 éves vagyok, a barátom 20, osztálytársam 16, barátja 20. Amúgy személy szerint én bírom, hogy idősebb. Nem szeretnék általánosítani, de pl. osztálytársaim közül egy olyan fiút nem tudok mondani, akivel képes lennék összejönni. Komolytalanok még. Persze nem mindenki, nyilván. A lányoknak tetszik, ha valaki 'megvédi őket'. :)
2017. máj. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!