Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Milyen elvárásaitok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen elvárásaitok vannak egy fiúval szemben? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Mi a legkedvezőbb, mi az, ami még jöhet, és mi számít kizáró oknak? Mit tartotok a legfontosabbnak, illetve mi az, ami nem túl lényeges?



A. Külső megjelenés:

1. Hajszín: a. fekete; b. barna; c. szőke

2. Szemszín: a. barna; b. zöld; c. kék

3. Hajhossz (azt is leírhatjátok, hogy milyen stílus jön be): a. kopasz; b. rövid; c. közepes; d. hosszú

4. Magasság: a. 160 cm alatt; b. 160-170 cm; c. 170-180 cm; d. 180-190 cm; e. 190 cm fölött

5. Testalkat (kilót nem írok, mert gondolom, a magasságtól függ): a. nagyon vékony; b. vékony; c. átlagos; d. izmos/kigyúrt; e. macis; f. kövér

6. Öltözködés: Fejtsétek ki!


B. Belső tulajdonságok, viselkedés, életfelfogás satöbbi:

1. Mennyire fontos az intelligencia, a műveltség és az intellektus számotokra? Lényeges-e, hogy tudjatok komoly témákról beszélgetni, és ha igen, melyek ezek?

2. Fontos-e, hogy jók legyenek a tanulmányi eredményei?

3. Humor: Mennyire lényeges, illetve milyen fajta humor élvez előnyt?

4. Milyen érdeklődési körökkel rendelkező fiú keltené fel a figyelmeteket?

5. Mennyire fontos, hogy társasági lény legyen: a. mindig, mindenkivel barátkozzon, legyen az a "társaság közepe" típusú ember; b. jobb, ha introvertált, kevés barátja van, vagy ha több is, nem barátkozik mindenkivel, csak az olyan emberekkel, akikkel valóban jól érzi magát

6. Művészeti ízlés: Fontosnak tartod-e/Előny-e, ha olyan könyveket olvas/zenéket hallgat/filmeket néz, mint te? Ha igen, milyen könyvek/filmek/zenék ezek?

7. Ateista vagy hívő?

8. Mennyire fontos, hogy jó ember legyen? Milyen értékrenddel, elvekkel rendelkezzen, hogy jó embernek tartsd?

9. Milyen életcélokkal rendelkezzen? Pl.: a. akarjon-e családot, ha igen, hány gyermekest; b. Magyarországon vagy külföldön tervezze a jövőjét; c. milyen foglalkozásra hajtson, milyen fizetéssel (mennyire fontos a pénz?) stb.



Ha van még olyan, amit fontosnak találtok, de kihagytam (simán lehet, hogy van ilyen, kissé összeszedetlen vagyok), azt is nyugodtan leírhatjátok.

A korotokat se felejtsétek el, illetve azt, hogy a srác hány éves legyen!


Köszönöm a válaszokat! :)



2017. ápr. 16. 20:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a hajszin/szemszin teljesen mindegy, az osszkep a fontos. Altalaban a barna es a baromi dus hajuak tetszenek, de ez nem "feltetel":D es Imadom, ha egy fiu nagyon magas, es ugy olelgetni, ahh:D szeretem a macis testalkatot, meg az izmosabbat. A vekony annyira nekem nem jon be.

Oltozkodes szempontjabol imadom ha egy fiu stilusos, kicsit mas mint a tobbi:) tetszik hogyha olyan ruhakat vesz fol valaki, ami neki tetszik, nem ami masnak. Es szerintem meg szexi hogy valaki feketeben van:D

Sulis jegyek nem erdekelnek, amig ertelmes az illeto. Eleg hogyha egyvalami megy neki, es abban tenyleg nagyon jo:)


Hat ez a tarsasagi dolog... inkabb az tetszik, ha a fiu nem a tarsasag kozeppontja, de legyenek baratai.

Az azonos izles egy nagy elony:) En az olyan filmeket/zeneket szeretem, aminek van mondanivaloja, elgondolkodtad. Jo ez csak az egyik, igazabol eleg sokfele stilust szeretek:D

A vallasat azt leszarom de tenyleg.

Az eletcelok szerintem fontosak, hogyha egy komoly kapcsolatot szeretnenk. Es en szemely szerint kimennek kulfoldre, es jo lenne ha o is akarna es nem kene eroszakosan betuszkolni a repulore stb:)

Igy a kornyezetem elnezve igenis szamit a penz, de persze nem ez alapjan valogatok embereket:D

Esss az egyik legfontosabb nekem, hogy milyen ember. En ugyanis egy bunko paraszt fereggel nem tudok egy legterben meglenni 50masodpercnel tovabb.

Ja es a humor is nagy szerepet jatszik.

Szivesen irnek meg amugy, de mar ez is rengeteg. Es azert leirom, hogy ezek csak ilyen 'alomtulajdonsagok', valoszinuleg ugysem fogok teljesen ugyanilyen fiut talalni. Majd abba leszek szerelmes akibe:D


Ja es szerintem minden vagy csak nem osszeszedetlen:3

2017. ápr. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%

1, fekete, sötét barna

2, mindegy

3 amibe bele tudok túrni szóval nem olyan rövid.

4, 175-a végtelenig :D

5, mindegy

6, Kicsit ilyen alter elvont stílus nem aza mai tipikus. Imádom az ingeket egy fiún.



1, a lefontosabb, gondolkodó embernek tartom magam szóval a világnézet fontosabb nekem mint a külső

2, ne legyen aza nagyon link alak, de nem is kell éltanulónak lennie

3,nem annyira szoktam figyelni, de mindenképp jó dolog ha van humora.

4, ha röplabdázik

5 én egy kicsit introvertált vagyok, de a társas kapcsolatok fontosak,és nekem is vannak barátaim.Lényegtelen igazából.

6, Igen fontosnak tartom. Pl a festészetért oda vagyok, meg az elgondolkodtató, jelentéstartamú filmek könyvek.

7 hivő de nem fanatikus

8 nagyon fontos

9, nem tervezek ennyire előre, de szeretnék egy szerető családot az fontosabb mint a pénz

2017. ápr. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

A.

Hajszín: fekete, szőke, vörös

Szemszín: mindegy

Hajhossz: közepes

Magasság: 170-180

Testalkat: vékony v. izmosan vékony

Öltözködés: laza, egyszerű, sportos


B

1. Fontos, hogy intelligens legyen, és sok témáról lehessen vele beszélni. És lehessen vele komolyan is beszélni.

2. Azért egy 4-es átlaga legyen.

3. A humor hatalmas előny. Főleg a fekete/morbid humor. (például: Mi az: kicsi, piros és 200-zal veszi be a kanyarokat? Csecsemő a turmixgépben.)

4. Sport, könyvek, filmek, bulizás, utazás, biológia, történelem ... igazából akármi.

5. Inkább az alapból extrovertált típus jön be, akinek néha jólesik az egyedüllétet.

6. Előny, ha hasonló az érdeklődési körünk. Én igazság szerint "mindenevő" vagyok, filmekből a vígjátékokon át a scifin keresztül az animációs filmekig mindent megnézek, könyvekből meg Leiner Laurától Stephen King-ig mindent elolvasok.

7. Mindegy, csak ne legyen bigott csőlátású.

8. Legyen empátiája, lelkiismerete. Tudjon együttérezni, zavarja az igazságtalanság... ítélje el a gyerekbántalmazást, állatkínzást.

9. Mindegy. Ennyi idősen nem baj, ha valakinek nincsenek szilárd elképzelései a jövőjét illetően.


15 éves vagyok, 15-17 éves fiúk szoktak tetszeni.

2017. ápr. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

A

A hajszín teljesen mindegy.

Az iskola nem minden, nem fontos számomra, hogy hú de tudja a fizikát, vagy fejből idézzen a Bánk bánból, de azért lehetőleg ne bukdácsoljon, egy alapszinten szerintem mindenki tud teljesíteni. A lényeg, hogy ne legyen buta.

A humor fontos.

Tetszene, ha érdekelnék a könyvek, filmek, de valami fiús dolog is, pl.: motorok. Aztán szépen engem is magával ragadna az őrülete.

A lényeg, hogy legyenek barátai, hogy ő csapat vezére, vagy nem, az mindegy.

Természetesen jó, ha egyezik az ízlésünk, de kétlem, hogy sok fiú rajongana a Jégvarázsért, vagy a Vaianaért:D Viszont én szeretem az akciófilmeket és fantasykat is, szóval biztos lenne, ami egyezik. Könyveknél szintén hasonló a helyzet; olvasok lányos könyveket is, de mondjuk Harry Potter is jöhet minden mennyiségben, meg bármi, amiben időutazás van, vagy furcsa lények. (Amúgy, nem tudom, a fiúk milyen könyveket szoktak olvasni?)

A zene annyira nem lényeges.

Nekem mindegy, hogy ateista, vagy hívő-e, amíg nem esik át vele a ló túloldalára és nem akar engem is győzködni, hogy az mennyivel jobb, amit ő gondol. Persze, lehet róla beszélni, hogy ki mit hisz, ki mit gondol, de ne erőltesse, ha én nem hiszek valamiben, vagy ne akarja mindenáron, hogy ne higgyek valamiben.

Természetesen jó ember legyen.

Lehetőleg legyen elképzelése a jövőjéről, ha nem is tudja pontosan, hogy mit akar, azért valami halvány szikra jó lenne. A család nekem fontos és én például nem akarok külföldre menni (max nyaralni, de nekem annyi pénzem sose lesz), a foglalkozásnál az a lényeg, hogy olyat lehetőleg csináljon, amit szeret, tíz év múlva ne betegedjen bele abba, hogy amúgy utálja a munkáját. A pénz valamennyire számít, ne csak otthon üljön és várja a csodát, miközben én megszakadok és villanyra sem telik, de nem kell, hogy valami hatalmas vagyonnal rendelkezzen, nem ez a fő szempont.

16/l

A fiú max 18 legyen, esetleg 19 belefér.

2017. ápr. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Hajszín: nem ezen fog múlni, de nálam a fekete és a barna a nyerő. Szemszín: ismét nem ez a döntő, viszont a barna szemekben teljesen eltudok veszni. Hajhossz: közepes, rövid, nekem bejön az emo stílusú haj is, egyébként meg ami jól áll neki. 175-180 cm közötti magasság, tetszenek a magas pasik főleg azért mert én se vagyok alacsony. Testalkat átlagos esetleg izmos, de semmi esetre se ez a vadállat alkat. Öltözködés: nos ez igazából a stílusától és a személyiségétől függ. Ha laza személy akkor inkább a deszkások/BMX-esek stílusa tetszik, ha viszont nem ilyen akkor átlagosan farmer póló kombinációk esetenként ing.


Nagyon fontos a műveltség és az intelligencia, szeretnék vele komoly témákról is beszélgetni elvégre a barátom és nem a pár éves kis tesóm. Tanulmányi eredménye nem várom, hogy kitűnő tanuló legyen vagy hasonlók de egy átlag szintet tudjon nyújtani mert az az alapműveltséghez tartozik. A humorérzék személy függő van akihez illik, van akihez nem. Ha nem megy akkor inkább ne erőltesse. Ha érdekli a művészet biztosan felkelti a figyelmem, mert lenne közös témánk ezen kívül a motoros pasikra figyelek még fel mert imádom a motorokat bár ez szintén nem lényeges. Olyan emberekkel barátkozzon, akikkel jól érzi magát és jó hatással vannak rá. Ne legyen benne egy nagy társaságban csak azért, hogy menő legyen vagy hasonló. Igen, számomra nagyon fontos a művészet, de nem kell azokat kedvelnie, amiket én is kedvelek. Legyen meg a saját érdeklődési köre. Mindegy hogy ateista vagy hívő, csak engem ne kényszerítsen rá egyikre se. Nem az számít, hogy miket tett vagy nem tett, hanem hogy ez mit váltott ki belőle. Nehéz ezt megfogalmazni. Attól, hogy van egy értékrendje vagy bizonyos elveket vall még nem skatulyázhatsz csak úgy be valakit. Önmaga legyen, a saját értékrendjével, a saját hibáival, a saját elveivel. Az életcélok ismét nem az én feladatom kitalálni helyette, ez a sokadik ilyen kérdés. Nem egy előre legyártott babára van szükségem, aki pontosan olyan ahogy én szeretném. Legyenek céljai vagy még ne, nem ezen fog múlni.


Legyen őszinte, komoly szándékai legyenek, önmaga legyen és ne egy ilyen kérdéssor alapján összegyúrt személyiség, aki egy idegen fejében kialakult ideálnak nevezett kép!

16/L

2017. ápr. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Haj: lehetőleg ne nagyon világos

Szem: zöld/barna

Séró: hosszabb, kócodabb

Magasság: 170-175 (mert én 165 vagyok)

Testalkat: ne legyen: izomzagy, csonti, labda. Engem nem zavar, ha van rajta egy kis felesleg.

Belső: lehessen vele nagyon komoly témákról beszélni, máskor hadd röhögjem vele szét az agyam. Ja és ne legyen segghülye, inkább legyen nálam kicsit jobb matekból. És fontos, hogy merje megfogni a kezem mások előtt is.

2017. ápr. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
Legrovidebben: legyen kedves apolt figyelmes
2017. ápr. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

A

1. A feketét és a barnát vonzóbbnak találom. Ez mondjuk kicsit irónikus, mert egy szőke srác tetszik. :D

2. A zöld és a kék a gyengém.

3. Rövid és közepes. De a hosszúval sincs problémám, ha jól áll neki.

4. Én alacsony vagyok (156), ennek ellenére nem hiszem, hogy egy 160 cm alatti sráchoz tudnék vonzódni. A nagyon magas fiúk szintén nem igazán lennének jó döntések, mert csókolózni se tudnánk normálisan.

5. Átlagos vagy izmos. A nagyon vékony fiúk taszítanak. Tudom, csúnya dolog a felszínesség és hogy ez genetika, de egyszerűen ez van, nem tetszik.

6. Öltözködésileg mindegy. A tipikus tömeg cuccokat és a páva stílust leszámítva jöhet bármi. Azt kimondottan szeretem, ha valaki csinos, például mer inget hordani hétköznaponként.


Összeségében nekem ilyen az idealizált fiú. A valóságban persze az 5. pont kivételével bármi megtetszhet, nem ez alapján választok párt. Szóval, ha a testalkat oké, akkor már a nehezén túl van a srác. :D


B

1. Nagyon fontos az intelligencia. Én értelmes lánynak tartom magam és zavarna, ha nem tudnék a párommal rendesen beszélgetni, mert buta.

2. A tanulmányi eredmény kevésbé fontos. Nem tükrözi az intelligenciát és nagyrészt a szorgalmon és az iskolán múlik.

3. A humor elengedhetetlen. Jöhet bármi, fekete, perverz humor, faviccek...

4. Ha azonosak az érdeklődési köreink, az felkeltené eléggé. Az én esetemben ez a zene, építészet, utazás, játékok, cicák, fotózás. Ha valami nagyon szokatlan érdekli, az is kíváncsivá tenne.

5. Ez nekem édes mindegy. Bár nagyon visszahúzódó ne legyen, mert én szeretem a a társas programokat.

6. Jó lenne, ha egyezne az ízlésünk, de ha nem, az sem kizáró ok.

Zene: pop, indie, rock, alternatív rock

Film: akció, vígjáték

Könyv: bármi, de a fantasytól falra mászok. Ha ki kell valamit emelni, akkor sci-fi.

7. Én keresztény vagyok, szóval nem bánnám, ha az lenne. De, ha ateista, azzal sincs gond, csak ne akarja rám erőltetni a nézeteit, mivel én sem teszem ezt.

8. Fontos, hogy családközpontú ember legyen. Ez lehet, hogy hülyén hangzik egy 16 éves szájából, de a jövőben fontos. Én mindig elolvadok, amikor egy fiú egy kisgyerekkel vagy babával játszik. *-*

A politikai nézetünk is kb. egyezzen, ne legyen szélsőséges.

9. Most látom, hogy már egy kicsit belefolytam a következő témába. Igen, nekem fontos a család. Én egy sok tesós családból származom én is több gyereket szeretnék. Nem olyan sokat, mint mi vagyunk, de mondjuk kettőt-hármat.

Mindegy hova tervez, még én sem döntöttem el, hogy hol akarok élni.

Az is mindegy, hogy mit csinál, ha szereti, elég pénzt keres a kényelmes megélhetéshez, és nincs mindig úton. Az nagyon menő lenne, ha együtt dolgoznánk. (Pl. egy vállalkozásban, nem fizikaliag együtt 0-24.)


Én, mint említettem 16 éves vagyok, bár már 17-nek vallom magam, mert hetek kérdése.

A fiú 16 és 20 között lenne jelenleg a legideálisabb, de ez később változhat és szerintem változni is fog. A családban már generációk óta 7 év korkülönbség van a férfi javára, de én perpill elképzelhetetlenek tartom, hogy egy 24 éves sráccal járjak.


Valamit tuti kihagytam, de most ennyit jutott az eszembe. Köszi a részletes kérdést, nekem bejött. :)

2017. ápr. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

A

Hajszín: Mindegy

Szemszín: Mindegy

Hajhossz: imádom a hosszabb hajat de szerettem már olyat is akinek fél centis volt xD

Magasság: 160-fölött akármi

Testalkat: 1-átlagos 2-izmos 3-vékony.

Öltözködés: Mindegy. Farmer, póló, kapucnisfelső. Inkább azt írom mit ne: skinny jean (kivétel ha ő Gerard Way) feszülőspóló (nincs kivérel) hosszú, bundás kabát meg egyéb ilyen dolgok.


B

1-nagyon fontos. Nekem az se baj, ha okosabb mint én, sőt, az nekem elég vonzó tud lenni. Alapműveltség + helyesírás alapvető dolog. Komoly téma meg az emberiség kialakulásától kezdve a társadalmon át a saját jövőnkig bármi lehet.

2-nem feltétlenül. Lehet attól okos, hogy rossz jegyei vannak mondjuk úgy, hogy közben lusta odatenni magát

3- Fekete humor 😏 meg úgy elég széles a skála. Az plussz pont ha nem sértődik be ha trollkodok vele hanem vissza csipkelődik.

4-Ami hasonló az enyémhez (creepy sorozatok, deep filmek, alter rock, zene, könyvek)

5-Legyen egy barári köre ami biztos és azon belül legyen velük felszabadult

6-igen. Fent írtam

7-Ateista de ha hívő az sem zavar. Legalább lehet vele értelmes vitákat lebonyolítani és nézőpontot beszélni

8-ez hosszú és merül a telefonom

9-Mindegy, csak ossza meg velem a gondolatait. + 2%-on vagyok


17/l (fiú: 17-től 25-ig)

2017. ápr. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

A

1. sötétbarna

2. zöld/kék

3. rövid/közepes

4. 170-180

5. közepesen izmos

6. fekete-fehér-szürke cuccok, bőrdzseki, csőfarmer, de nem a nagyon szűk fajta, közepesen szűk pópó


B

1. számomra fontos az intelligencia és lényeges, hogy tudjunk komoly témákról IS beszélgetni

2. a tanulmányi eredmény nem fontos, a lényeg, hogy ne bukjon

3. a humor nagyon fontos, de nem a száraz faviccek, sem a perverz hülyeségek

4. sportoljon, esetleg zenéljen

5. egy srác szimpatikusabb akkor, ha vannak haverjai

6. nekem fontos, hogy egy sráccal le tudjak ülni filmet nézni. főleg akciót, vagy vígjátékot

7. a lényeg, hogy ne legyen nagyon vallásos

8. legyen jó ember: ne piszkáljon nála gyengébbeket, ne bántson senkit ok nélkül, ne legyen szemét, pofátlan, tisztelje a szüleit

9. majd tervezzen családot, de ne gondolkodjon ezen túl hamar. a pénz eléggé fontos


+ legyen romantikus, de ne túl nyálas, tiszteljen és kezeljen egyenrangú fél ként


:)

2017. máj. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!