Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk erről mi a véleményetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Van egy kis bajszom és a fülemnél elég hosszan pályeszem. Ezeket szőkítem, mert félek ha leszedem még rosszabb lesz. Így szőkíteni gyors és fájdalom mentes, de attól még ott marad a szőr. Szerintetek csúnyaez. 16l

2017. máj. 1. 09:21
 1/6 anonim ***** válasza:
kép?
2017. máj. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Nem az tudom miről beszélsz sok olyan lányt ismerek és ÉN szerintem aranyos tud lenni nagyon. :) volt is ilyen párom meg volt olyan aki leborotválta és jobb érzés volt azzal akinek volt "bajsza" persze ő szőkítette...stb
2017. máj. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyanta..
2017. máj. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Gyantáztasd le, illetve te is meg tudod csinálni magadnak. Vannak arcra való hideg gyanta csíkok. Ettől nem lesz rosszabb, több, nem fog szúrni, amikor kinő.

Ha nagyon sok van, akkor szinte ugyanúgy látszik kiszőkítve is, szóval az nem sokat ér.

2017. máj. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem is olyan, de én néha leborotválom.
2017. máj. 7. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mivel beszoltak érte ezért én is leborotváltam. Jobban néz ki.
2017. máj. 7. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!