Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utálom magam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utálom magam?

Figyelt kérdés

Amióta kilencedikes lettem annyira megutáltam magam, hogy tükörbe is utálok nézni. Azt sem tudom elhinni, ha valakinek bejövök mert azt hiszem átakar verni, semmi bizalmam nincs senki felé. Annyira zárkózott lettem pár hónapja hogy régebben sem voltam ennyire. Szinte minden 2. hétvégémet végig bőgöm. Nagyon tetszett egy fiú, de ő is csak szivatott:)

Minden kis dolgon elkezdek sírni.Önbizalmam 0. Hogy tudnék megváltozni? 15/L



2017. máj. 1. 20:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Velem ugyan ez volt tavaly kilencedikbe.. aztán most egy évvel később rájöttem hogy semmi értelme így magamba zárkózni egy fiú miatt. Próbálj minél többet a barátaiddal lenni sulin kívül is, add ki magadból ami bánt és tényleg sokkal jobb lesz. Ne hasonlítsd magad másokhoz, a szépség relatív. Soha nem tudod kinek tetszhetsz😉 Esetleg az utcán szemezz emberekkel, sokat javít az önbizalmadon 😊 Sok sikert hozzá és fel a fejjel ❤
2017. máj. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia, nos az személyes véleményem hogy először is fogadd el magad olyannak amilyen vagy, mert ha utálod magad akkor azt mások is érzik és előbb utóbb tudatodon és az ő tudatukon kívül meggyőzöd az embereket, hogy te tényleg nem vagy jó, lehet hogy azt a fiút is az önbizalom hiányod és önutálatod riasztotta el. Furcsa helyzet de én is chateltem meg ismerkedtem egy hozzád hasonló 15 éves lánnyal még 2-3 hónapja, ő pont olyan volt mint de tényleg a leírtak alapján abszolút olyan mondjuk és tényleg nagyon sokszor sikerült elvennie a kedvemet attól hogy tovább lépjek a kapcsolattal azokkal a dolgokkal amiket leírtam pedig tényleg egyébként a korát leszámítva (bár még az is majdnem ok volt) teljesen passzolt hozzám.
2017. máj. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!