Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Felemás a lábam, csipőficamom...

Felemás a lábam, csipőficamom van, utálom magam! 😭 Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Csipőficamom van, már vagy 5-ször műtöttek kiskoromban de azért a lábam rövidebb mert vissza van nyomodva oda fel vagy nem tudom, az orvos szerint csak az izom tartja!😔😔😔😔 sántìtva megyek az utcan hatalmas erolkodes hogy egy normalis lepest tegyek modell akarok lenni"!!!😢😢😢😢😢😢

2017. ápr. 29. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Ha nem akarnál modell lenni máris sokkal boldogabb lehetnél. Vannak akik kerekesszékben élik le az életüket és boldogok lennének ha "csak" csípőficamuk lenne. Nem a modellkedés az élet értelme. Találd meg a saját életed értelmét!
2017. ápr. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Ne utáld magad e miatt. 😰

Nem te tehetsz róla.


Szerintem attól hogy felemás lábad van még lehesz modell.

Egy csomó olyan kép létezik amin ez nem lenne feltûnõ.


Az iskolában az egyik gyereknek is ilyen a lába. (bár nem tudom hogy ez neked mennyire segít, gondoltam ezt is megírom)


Meg nem tudom mennyi idõs vagy de lehet hogy meg fog változni az álmod.


Kiskoromban én is énekes akartam lenni de mostmár sokkal jobban érdekel az írás


Szóval nyugi: nincs minden veszve :)


Minden esetre sok sikert kívánok a továbbiakhoz

Remélem minden összejön majd. ;)

2017. ápr. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nem tehetsz róla, de ne keseredj el, modell meg bárkiből vállhat, gondolj csak itt a ducimodellekre, vagy egyéb testi hiányossággal rendelkező modellekre... mindenkiben megvan a szépség, csak nem ugyanolyan formában
2017. ápr. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%
Utálom magam de modell akarok lenni XD
2017. ápr. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szegénykém,aki ilyen embereken nevet,az ássa el magát!
2017. máj. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!