Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mire célzott?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mire célzott?

Figyelt kérdés

kép 1: [link]


kép 2: [link]

Mire akart célozni ezzel hogy "azt sem akarod kimondani"?

És igen, az illető lány :D



2017. máj. 1. 22:06
 1/10 anonim ***** válasza:

Arra, hogy azt várja, hogy azt írt: "Szerelmes vagyok beléd :3"


Tuti info :DD

2017. máj. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csak nem :D
2017. máj. 1. 22:14
 3/10 anonim ***** válasza:

Jah én is irtam mi van abba ha egy oràt fürdök akkor teloval a kezembe ott szoktam olvasni..

És kaptam igen perverz üzit erre de amugy biztos nem attol a sràctol hanem vki feltörte a facet mert ő sose irna olyat .. béla irt az atilla ismimén..attila nyul ilyenhez..

2017. máj. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mi? xDDD
2017. máj. 1. 22:19
 5/10 anonim ***** válasza:
legyél bátor, és kérdezd meg, hogy mire célzott:D
2017. máj. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A válasz: "Ki nem szeded belőlem 😜"
2017. máj. 1. 22:27
 7/10 anonim ***** válasza:
17%

Jó kedv?? Az enyém sajnos elillant egyből, amint megláttam a kérdésed, de mostmár a fejem is foghatom, mivel ezt normális kérdésnek véled, kezdjük ott hogy ez egy kibas*ott privát beszélgetésből kivgott rész, mégis mi a jó isten közünk van hozzá?? Minden kis apróságot majd itt fogsz megkérdezni? hogy kell betenni? Hogy kell kitörölni a seggem?? A kulcsot melyik irányba fordítsam a zárba?? a kérdésed ezen a szineten inog és a legfájóbb az egészben, hogy még te vagy felháborodva, mikor a legtönn okom nekem lehetne erre, mivel annyira idióta fas* vagy, hogy miután közöltem veled, hogy a szavaim teljes mértékben komolytalanok is irónikus az egész és hogy csak ennek elkerülése miatt írom, nah midnegy ezek után te még mindig ott tartasz, hogy bu*i vagyok, de ha eddig nem jött le leírom egyértelműen, hogy te a visszamaradt fejlődési nagy okos is felfogd NEM VAGYOK.. megtudtad érteni?? Huhh vátj az olvasás lehet nehezedre esik, meg a szövegértés is elvégre azt se bírtad felfogni, hogy MIRE UTALT AZ A LÁNY, akivel fél éve beszélsz, öregem ha félév alatt ilyen jól kiismerted, akkor k*vára odalehet érted....

te ismered, te beszélsz vele, te magánéleted, akkor mi a tökömért kérdezed??? Mi tudjuk milyen a személyisége és mikre utalhat, mert jobban átgondolva a korodból 1-estől elnézést kérve igen arra is gondolhatott, hogy valljad be neki, hogy szereted, de mint mondtam az ilyenek kellenek a világba, a hozzád hasinló agyatlan unalmas alakok miatt lehet olyan könnyen felszedni egy lány, szóval KÖSZÖNÖM, hogy vagy értem :) minden tiszteletem a tiéd, hogy 15 évig életben tudtál maradni, ha megkérdezhetem, akkor feltenném, hogy mi a titkod?? yah várj tudom, rákérdeztél gyakorin igaz??

2017. máj. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Kedves kérdező! Nem lehet ,hogy csak túl sokat gondolsz a kérdés mögé? Úgy értem ,lehet hogy a lány valaki miatt ideges lett ,aki ezt mondta neki (egy másik fiú) ,és tőled próbálja megtudni ,hogy a másik srác mire gondolt .Mivel te is fiú vagy ,hátha érted és meg tudod magyarázmi neki. :)
2017. máj. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szeeintem felesleges valakivel közölni hogy fürdeni mész (nem te ,hanem úgy általában) ,mert nem tartozik senkire és kellemetlen lehet valakinek ha ezt mondják neki. Es épp ezért megértem hogy kiakadt rajta a csaj csak felesleges volt nagy dobra vernie.


Hogy mire célzott? Szerintem akar tőled valamit de ezt neked kell tudnni.

2017. máj. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, nem fogtam fel elsőre az iróniát, de nálam sokkal hülyébb embereket is találhatsz az interneten, ezt garantálom. Másodszor pedig ez az oldal direkt arra van hogy full anoním bármit megkérdezhetek, ettől függetlenül volt sejtésem hogy mire céloz. De miért ne kérdezném meg? No offense, de fogd vissza magad a következő válaszaidban
2017. máj. 1. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!