Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Éltem már át rosszabbat, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éltem már át rosszabbat, de most esélyes hogy beleőrüljek a bánatomba?

Figyelt kérdés

Lényeg, hogy minden szarul alakul mostanában érzelmi téren.. akinek én tetszek megfog halni, szeretem őt barátilag, de többet nem érzek iránta, aki nekem tetszik nem tudom mi van vele, próbálkoztam az ő ismerőseinél is, ők se tudnak róla semmit, még az apjával is beszéltem..

Én már nem bírom tovább..



#érzelmi-összeomlás
2017. máj. 2. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha így állsz hozzá valószínű tényleg bele fogsz :) Ne gondolj arra ,hogy minden szarul fog sikerülni.(hozzáteszem még be is vonzod magadnak a rosszat) A kérdésből nem jött le ,hogy fiú, vagy lány vagy. Mind1 is ,ha tetszik valaki akkor ne mások segítségével próbáld megismerni azt az embert. Elég csak ráköszönni az utcán és hidd el értékelni fogja. Aztán meg később akár leállhatsz vele beszélgetni is és onnan már könnyű lesz ! De ,ha ez így nem megy ott a facebook ráírsz valami kedveset de akár a "Szia" is megteszi :)

Ja és sok sikert :3

2017. máj. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi az hogy meg fog halni?
2017. máj. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az életbe se érem el, a másik pedig beteg súlyosan..
2017. máj. 2. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!