Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk szerintek Anna a Frozenbö...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk szerintek Anna a Frozenböl mennyire jó csaj?

Figyelt kérdés
Össze ismerkednétek egy ilyen lányal? Én mondjuk szívesen mai napig amugy egy ilyen lányt keresek
2017. máj. 4. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Most a meseszereplőre gondolsz vagy ahogy raláltam google azokra akik megszemélyesítik őt, mert egyikük egy 12 éves kislány, ami nálam alapból kilőve nem vagyok beteg, a másik pedig 36 éves nő , nem mondom hogy nem szép de ő meg nem az esetem, meg amúgyis idősebb hozzám, szóval egyértelműen nem lenne érdemes álmodozni sem ...

Ha meg a meseszereplőre gondoltál, akkor nézesd meg magad, mert nem valós személyekre gerjedni elég beteges, az hogy mennyire jó csaj nem tudom megmondani, a kérdésed nem is pontosítottad, mivel láttam a mesét így tudom, hogy láthatjuk őt kicsiként is meg már nem annyira kicsiként, és te bármelyikre gondolhattál..

2017. máj. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én a felnőtt "18" éves Anna-ra gondoltam! Pontosabban arra ha egy lány aki kívül belül szó szerint olyan mintha róla mintázták volna találkoznál egy ilyen lányal. Mit gondolnál róla?
2017. máj. 4. 20:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Na ne hülyéskedj..Semennyire
2017. máj. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Is miért nem jönne be nektek? Szerintem aranyos!
2017. máj. 4. 21:25
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha fiú vagy és gerjedsz Annára akkor maximálisan megértelek.


Az én tesóm meg egy anime karakterbe szerelmes XD


Szerintem ez nem baj. Nem valami agyi probléma.

Én is gyakran gondolom egy mesét nézve hogy "hú, ez a srác egész helyes"

Szóval nem vagy egyedül. ;)


Meg arra bezzeg kevesebben támadnak ha valaki a celebek életét éli pedig az is majdnem ugyan ez😒 (Sõt, szerintem az rosszabb)


Egyébként bocsi de a kérdésedre sajnos nem tudok válaszolni mert lány vagyok. :\

2017. máj. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
O ha valaki ismer egy ilyen lányt! Akkor nagyon szépen kérlek árulja el hol lakik mert vontra szálok érte ha kell! Nekem ő kell akkor csak!
2017. máj. 4. 22:02
 7/9 anonim ***** válasza:
tiniként nekem is bejöttek meseszereplők, visszagondolva uki voltam :D
2017. máj. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem Belle jobb csaj. Ha lány lennék, akkor pedig a Kacsamesékből Dagobert bácsi lenne a szerelmem.
2017. máj. 5. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem Elsa jobban bejön. Csak nehogy lefagyassza a kukacom.
2019. febr. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!