Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom, hogy hízni fogok, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy hízni fogok, de már nincs erőm ellene tenni. Ez fiúként kiábrándító?

Figyelt kérdés

Duci voltam (168 cm, 70 kiló), de ezt is úgy tudtam tartani, hogy folyamatosan figyelnem kell, vissza kellett fognom magam. (Sajnos nagy az étvágyam és hízékony vagyok). Most az érettségire készüléskor csak egy kicsit engedtem el magam, és mégis felhíztam két hónap alatt 75 kilóra. A fiú osztálytársaim már többen beszóltak viccesen emiatt.


De már nagyon nagy rajtam a nyomás az érettségi miatt, stresszes vagyok, elegem van és állandóan ennék. Ma a ballagási ebéden gátlástalanul bezabáltam. És ez volt az a pont ahol átszakadt valami és most már nem érdekel: nem fogok diétázni, míg le nem megy az érettségi és a felvételi. Egyszerűen már nincs erőm: tojok rá, eszek ami jól esik.


De ettől biztosan hízni fogok még többet, de már nem érdekel, majd leadom valahogy.


Fiúként mennyire tartjátok gáznak ezt? Hogy néznétek egy ismerősötökre, ha látnátok, hogy elhagyja magát és meghízik? És ha amúgy tetszett akkor mennyire lenne ez baj?


18/L



2017. máj. 5. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Dehogyis :D

Tudom, hogy itt nagyon sokan szeretik a deszka alkatot, de (meglepő módon) szerintem a ducik szebbek. Szóval nekem előtte-utána is tetszenél, nem lenne vele bajom.

2017. máj. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%

Nem tudom hogy mennyire egészségeset eszel, de egyél szak salátát.

Egyébként Falun, vagy városban laksz?

Csinálj egy cézársalátát ebédre, egyetek zöldséglevest. Még kis húst is ehetsz melléje. Ebből annyit ehetsz, amennyi beléd fér.

2017. máj. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%

Énszerintem a közepes 60-70 kiló a legjobb és

Helyeslem 2. válaszolót.

2017. máj. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha stresszes vagy, evés helyett menj el futni! Ezzel két legyet ütsz egy csapásra.
2017. máj. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem 70 kiló nem olyan sok énis e körül mozgok.
2017. máj. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem szerintem jobban tetszenél mert a duci alkat az ideálom. De egyébként ugy lennék vele hogy az erettsegi sokkal nagyobb prioritást élvez mint a diétázás. Tehát szerintem amig le nem megy az erettsegi egyél nyugodtan. Miután mar vége gondolkozhatsz a fogyason :)

De ez csak az en velemenyem

2017. máj. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az 1-eshez és sok sikert az érettségihez.
2017. máj. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!