Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúként hogyan kezelnétek, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúként hogyan kezelnétek, ha a duci barátnőtök direkt még kövérebbre akarna hízni?

Figyelt kérdés

Mennyire támogatnátok ebben? Mennyire lenne kiábrándító?


19/L



2017. máj. 2. 08:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%

Attól függ nálatok mit jelent a duci. A húgom amikor 80 kilós volt kövérnek mondta magát. Lefogyott 57 kilóra és ducinak mondja magát, holott a haverjaim szerint bombanő lett.

Mondjuk ha te 160 cm / 55 kilós vagy, és ducinak tartod magad, és még hízni akarsz 4-5 kilót, az elmegy. Szeretem ha van mit fogni a lányon. De ha 90 kilós vagy, és 150 kilós akarsz lenni, azt nem támogatnám, és kiábrándító, hogy fiatal lányként ennyire nem érdekelne az egészséged.

2017. máj. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
6%

Simán, csak ápolt legyen a talpa.

Többet nem számít.

2017. máj. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%

Nem támogatnám. Egészségtelen.

Ráadásul azt gondolnám, hogy agyilag is valami gond van nála.

2017. máj. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%

A lényeget nem irtad le!

Miert akarsz még kövérebb lenni..??

2017. máj. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem tetszene az ötlet.

Alapvetően szeretem a teltebb lányokat, és természetesen ha valaki teltebben tetszik meg, értelemszerűen nem fog zavarni az alakja. De van egy szint, ami után már sokat elvesz a vonzalmából. Az, hogy tetszenek a teltebb idomok, még nem azt jelenti, hogy a féktelen hízás is tetszik, pedig úgy tapasztalom, ezt a két dolgot sokan összekeverik, és annak hallatán, hogy nekem bizony tetszik, ha valaki nem gebe, volt már, aki azzal akart nálam bevágódni, hogy ő ám lesz még 150 kiló is... Édesistenem...

Nem tetszik, ha valakinek torz a testképe, és valamelyik szélsőség felé akarja terelni magát. Nem csak a túlsúly esetén, de a kórosan sovány, de még csakazértis fogyni akaró lányok sem túlságosan jönnek be.

A másik dolog: az, hogy egyszerűen nem egészséges. Egyik véglet sem. Az pedig egyszerűen nem jön be, aki direkt meg akarja betegíteni magát.

F

2017. máj. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
51%
De ez igy hülyeség, mert olyan nincs hogy valaki DIREKT hizni akarjon. Már ha nem 1-2 kilóról van szó. Olyan lehet hogy hizik valaki sokat, de akaratán kivűl. És igy is tetszhet a párjának, sőt akár jobban is. De akár sokat is hizhat, betegség miatt, vagy bármi miatt , ha olyan emberileg akkor szerethető.
2017. máj. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
35%
Imádnám, feeder beállítottságú vagyok. Segítenék neki, etetném, kényeztetném folyamatosan. 22/F
2017. máj. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
72%
Eleve nem jönnék össze kövér lánnyal.
2017. máj. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
74%

Nekem is vannak ilyen gondolataim néha, hogy még ducibbra hízzak. De nem hiszem, hogy ez tetszene a fiúknak.


20/L

2017. máj. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
63%
Kövérrel nem jönnék össze. Azonban ha teltebb lenne a barátnőm, de szó szerint hízni akarna, az igencsak ellenemre lenne.
2017. máj. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!