Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Hány éves kortól...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hány éves kortól éreznétek/érzitek/éreztétek úgy, hogy most már elég idősek vagytok egy párkapcsolathoz, és ha jönne egy nektek megfelelő fiú, nem utasítanátok vissza?

Figyelt kérdés
2017. máj. 8. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Hát én 16 vagyok de még nem érzem úgy.De szerintem ha a megfelelő jönne akkor megváltozna a véleményem.
2017. máj. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Én most vagyok 16 éves. Mikor megismerkedtem a barátommal, akkor is ugyanennyi voltam. Szerintem hamarabb nem éreztem magam késznek egy párkapcsolatra. :)
2017. máj. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én 14 évesen éreztem így először. Utólag visszagondolva viszont szerintem 15-16 éves koromtól voltam elég érett.
2017. máj. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én most kezdek így érezni.17 éves vagyok.
2017. máj. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

En is most jutottam el kb erre a szintre.

15/L

2017. máj. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
14 évesen éreztem először.
2017. máj. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Hát én 14 vagyok most, és hát van egy fiú akit szeretek, de nem vagyunk együtt, mivel nem volt még alkalom elmondani, de rengeteg olyan dolog történt velünk ami megerősíti, hogy szeret engem ő is!

Viszont ha ő megkérdezné a szitut nem bírnék neki nemet mondani szóval én készen állok rá, de csak Vele!!

2017. máj. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

En is most jutottam el erre a szintre:)

15/L

2017. máj. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!