Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elso csok fogszabival es...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elso csok fogszabival es szajpadlas ivvel?

Figyelt kérdés
(Bocsi az ekezet hianya miatt😰)

2017. máj. 9. 14:15
 1/7 anonim válasza:
0%
Mi a kerdes?
2017. máj. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Fiunak milyen erzes? Nem taszito e? Nem e tortenik jozben valami baj?(nem arra gondolok h lenyelem a nyelvet) stb.
2017. máj. 9. 14:22
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vicces lesz :D én lányként írom, pont úgy bénáztam mint legelőször fogszabi nélkül. Csak nevettünk egyet és folytattuk míg hozzá nem szoktunk mind a ketten a barátommal.
2017. máj. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kivulrol is fura lehet. Azota megszoktatok? Mennyi ido kellett hogy megszokjatok?
2017. máj. 9. 14:26
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Irigylem a barátodat :$
2017. máj. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Már másodjára sokkal könnyebb volt mert nem volt az a kíváncsiság, hogy na vajon milyen lesz. Hamar megszokod csak ne tragldiának fogjátok fel, mert úgy neked nehezebb lesz elviselni. Alapból nem könnyű időszak, de tényleg ne parázz rá. Csak legyetek tisztába, hogy ez most elsőre furcsa lesz és óvatosan, lassan. Utána meg belejöttök. Nem vészes csak meg kell szokni pont úgy mint minden mást vele.
2017. máj. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ertem :D esetleg napot esetleg honapot tudnal mondani h neked es a baratodnak mennyi ido volt megszokni? /tom mindenkinel valtozo/
2017. máj. 9. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!