Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Megijedtem nem tudom mi ez, a...

Megijedtem nem tudom mi ez, a piros folt szerintetek?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy a jobb felso hetesem mar 1 hete borzalmasan faj vagyis hogy most a fogam vagy a bolcseseg fog teszi ezt nem tudom. Elmentem fogorvoshoz aki azt mondta hogy valoszinu hogy a bolcseseg fogam az es kell csinaltatni rontgent. A fajdalom borzalmas az egesz halantekom es a fulem is faj tole szinte mar zsibbad a jobb arcom. Mai napon ahogy reggel fogat mostam lattam hogy a szajpadlasom jobb felen egy ilyen piros folt keletkezet es a hetesem mellett az iny resz ahol altalabban a bolcseseg fog jon be van duzzadva. Nem tudom mi az a piros folt. Szerintetek mi lehet az? Lassan 1 eve dohanyzok.. nem lehet szajrak? Vagy ez a bolcsesegfogal jar?

2017. máj. 8. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:

gyulladas lesz az, az szokott ilyet okozni

A rontgen megvolt mar? Ha nem, akkor szerintem mielobb csinaltasd meg,es menj vissza a fogorvoshoz vele, mert ilyen jellegu gyulladas nem mulik el magatol. Kezeltetni kell.

2017. máj. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem meg nem volt. Penteken megyek.
2017. máj. 8. 14:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Dehogy rák, azt látta volna a fogorvos ha gyanu van rá, ha a bölcsesség fogad jön és ennyire fáj, lehet be van gyulladva ott az ínyed. Péntekig ecseteld Gingisol plusz oldattal, ez majd szépen leviszi a gyulladást és fájdalomcsillapító is a benne levő fahéj és egyéb növényi anyagok.
2017. máj. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem ugyanez volt mar múlt het óta, annyira fajt hogy mar megorultem. Jövő hétre lett volna idopontom atvizsgalasra de ma felhivtam az orvost nem tudná-e megnézni mi a baj.

Na hat nekem a mai napon kihúzta mint a sicc :) mondjuk nekem teljesen kint volt mar es 3 másodperc volt az egesz.

2017. máj. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!