Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok tetszik egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves vagyok tetszik egy lány de nem merem meg mondani neki hogy szeretem, tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
2017. máj. 9. 16:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha már most ilyen nehéz ki mondani azt,hogy " Szeretlek" Mi lesz később?
2017. máj. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
És ennek mi köze a szexualitáshoz? 13 évesen melle sincs...
2017. máj. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Osztálytársad vagy szomszéd esetleg napi szinten beszéltek?
2017. máj. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Próbáld akkor amikor kettesben vagytok. Ha egy suliba jartok akkor pl egy szünetben hívd el. Főleg ha te is bejössz neki. Hajrá!
2017. máj. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

Nem tudom mit vársz tőlünk, nem tudunk felbíztatni annyira hogy megmond neki szóval, ennyit a tanácsozásról.

Annyit tudok esetleg mondani hogy beszélgess vele stb. de amúgy 13 évesen szerintem nem vagy nagyon érett főleg ha azt akarod megmondani neki hogy szereted, max. azt tudnád hogy tetszik neked, mivel ha "szereted" akkor már ismerned kéne ->ha pedig ismernéd akkor nem lenne ilyen gátlásod, csak kikéne tapogatnod hogy ő neki is tetszesz-e te.


Amúgy nem szeretem hogy ezzel a szóval annyit dobálóznak. ;p

2017. máj. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%

Annyira utálom amikor a 13 éveseket így lenézik a ,,nagy'' 16 évesek.


Menj oda hozzá, beszélgess vele, keresd a társaságát!


13/l

2017. máj. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
A szerelem nem korhoz kötött!!
2017. máj. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#6-7 a szexualitás témakörben volt, erre utaltam..
2017. máj. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Egy suliba járunk de nincs olyan pillanat hogy tudjak vele beszélgetni,két éve vagyunk osztály társak
2017. máj. 10. 19:46
 10/10 anonim válasza:
Miért nincs időd? Valamikor csak tudsz vele beszélni, vagy ha tényleg nem, akkor barátkozz össze vele, vagy ha már barátok vagytok, akkor kérd meg, hogy jöjjön át hozzátok, és ott tudsz beszélni vele. Nem lesz semmi baj, ha elmondod neki, hajrá!!!
2017. máj. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!