Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Te meg tudod mondani, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te meg tudod mondani, hogy aki tetszik neked, az pontosan miért tetszik?

Figyelt kérdés
Én nem, és jó lenne, ha rájönnék.
2017. febr. 1. 17:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen. Az ero miatt ami hallatszodik a hangjabol, az esze meg humora miatt, mert nem egyszeru.
2017. febr. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen
2017. febr. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%
Az már bajos, ha meg tudod mondani...pont az a lényege, hogy nem tudod, mégis bejön.
2017. febr. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Mármint tudok mondani persze, millió dolgot, ami miatt szeretem, de amikor megláttam, már akkor tetszett, pedig közel sem tökéletes a kinézete, és egy nap alatt beleszerettem nagyjából (ami már 3 éve tart, szóval azért annyira nem lehetett alaptalan), pedig akkor csak felszíneiben ismerhettem meg. De a teljes felsorolást, hogy mik azok a dolgok, amik tetszenek benne, nem tudnám megfogalmazni. Az okát meg főleg. Egymásra találtunk és kész :D
2017. febr. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Fiatalon nem tudtam, aztán ahogy fejlődött az önismeretem, egyre inkább. Azóta ha valaki csak úgy tetszik, az nem tartós, a megnevezhető dolgokhoz viszont hosszú távon vonzódom (évek múltán is).
2017. febr. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, persze. Racionális ember vagyok.
2017. febr. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%

Nem.


Amikor találkoztunk, szinte teljesen elvesztünk egymásban. Sem ő, sem én nem tudjuk megmondani, hogy mi tetszett meg, akkor ott a másikban. De aznap este a barátinknak, ugyanazt mondtuk...


Megláttam és elállt a lélegzetem, megszólalni alig tudtam, úgy éreztem végre megvan, nyugodt vagyok, nem hiányzik már semmi és senki.


Tudom csöpögősen hangzik és valamilyen szinten az is... De, minél jobban megismertük egymást, annál jobban egymásba szerettünk...


13 éve vagyunk együtt, számos dolgot tudunk mondani, ami tetszik a másikon és sok olyat is, ami nem.


De, hogy ott akkor és még mai napig is, miért vonzódunk ennyire a másikhoz, azt szerintem sosem fogjuk tudni megmondani...

2017. febr. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
18%
Nagy a mellye
2017. febr. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7-es, ritka és szerencsés emberek vagytok, jó volt olvasni... :)
2017. febr. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen,bár először nem tetszett.
2017. febr. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!