Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem szeret?

Figyelt kérdés

Szoval kb fel eve ismerjuk egymast latasbol de mar 4 honapja es 3 napja irunk egymasnak es 3x talalkoztunk is az utan...nagyon sokat cseteltunk es kb 3x fel is hivtam....amikor mondtam h tetszik nekem es hogy sokat szamit o nekem o is azt mondta hogy tetszek neki.....hmm....kuldott nekem egy dalt ahol a fiu mondja hogy tobb akar lenni mint egy barat. Es ugy volt hogy az en falumba jon mert egy suliba jarunk, es megkerdeztem ha lessz e a csajom es igent mondott... De o kb 60 km-re lakik tolem es vegul eisze nem jon ide a suliba,ugyhogy azt mondta hogy lehet hogy valaszinu mar nem lessz koztunk semmi....o 15 eves en meg 18. Probaltam mondani neki hogy ha szeretne meglatogathatjuk egymast, de ahoz a szuleinek tudniuk kell rolam es azg mondta h majd amikor 16-17blessz csak akkor mondja el esteleg...lehet hogy tul sokat irtam neki meg tul oda voltam erte?....akibtapasztalt ez ugyben kerem irjon privatban is ...a velemenyeteket is irjatok le. .........



Szoval tetszunk egymasnak,en tobbet is erzek iranta de amikor irok neki o oflineba megy es kb 3 perc mulva seenel de valaszol... A snapchaten kuld kepeket nekem de csak nekem,mert nem teszi ki a storiba. En valaszolo es igy kezdodik a beszelgetes altalaban...az utolso honapban rengeteget dumaltunk o azt mondta h tobszor is kell lasson hogy szeressen, addig csak tetszek neki



2017. máj. 10. 22:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Én egy fiúval vagyok hasonlóan. Lassan 1éve ismerkedtünk meg interneten és anyukam nem szereti ezeket az internetes barátokat mert "akárki lehet a kijelző masik felén" és nem merem elmondabi anyunak ezáltal találkozni se tudok vele mert nem enged el akárkivel…néha még a barátnőimmel se…Jó bár ezzel nem segítek tudom. Amit tudok segítség ként mondani, hogy lepd meg őt. Menj el hozzá úgy, hogy nem tud róla nem biztos, hogy örülni fog de egy próbát megér😉
2017. máj. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!