Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi- és nőgyűlölők! Miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi- és nőgyűlölők! Miért alakult ki bennetek ez a gyűlölet? és minden férfire/nőre vonatkozik? Ha netán találtok egy kivételt, aki belétek szeret, es szerintetek is rendes, elkülditek, vagy megpróbáljátok vele?

Figyelt kérdés
(igen, tegnap is én írtam ki ha esetleg valaki látta már, de kevés választ kaptam,gondoltam itt többet valaszolnak majd.tényleg érdekel ez a téma)
2016. nov. 3. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Barkinek, aki altalanosit, jusson eszebe, hogy MINDIG vannak kivetelek. Csak igy zarojelben :)

19/F

2016. nov. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én nem altalanositottam, csak megkerdeztem,hogy ők hogyan gondolkodnak erről a temarol:)
2016. nov. 3. 18:28
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

#1 vagyok

Nem is mondtam, hogy altalanositasz, csak bolcsnek erzem magam, ezert irtam azoknak, akik olvassak a kerdest es gyulolkodnek :) :D

2016. nov. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
jaa,így még talán melléd is állok :D
2016. nov. 3. 18:32
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én alapvetően saját magamat gyűlölöm, ebből adódik hogy a férfiak és nők nagy részét is. Ha lenne olyan amelyik rendes lenne és belém is szeretne akkor nyilván megpróbálnám vele, de senki sem fog egy olyan emberbe beleszeretni akinek olyan az életfelfogása mint nekem.
2016. nov. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!