Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti milyen lányokat szerettek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen lányokat szerettek inkább, fiúk?

Figyelt kérdés

Inkább a kicsit csöndesebb, szerényebb lányokat, vagy a szókimondó, beszédes lányokat?

Inkább a 14-17 éves korhatár érdekelne :)



2017. máj. 11. 17:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Nekem az a lényeg hogy velem tudjon, tartalmasan beszélgetni bármilyen témában és egy hullámhosszon legyünk, szóval ha a csendes ezt is magába foglalja akkor inkább legyen csendes. :)
2017. máj. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

(Saját vélemény)

Legyen szerény, lehet beszédes, az nem baj, normális értékrendek, ne cigizzen/drogozzon/legyenalkoholista ,hanem egy ilyenektől magát távol tartó lány, aki nem baj ha nem olyan mint egy modell, aki a divatot viseli magán, hanem saját stílusú, őszinte lány.

16/F

2017. máj. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Legyen: szerény, saját stílussal rendelkezzen, okos, normális értékrendű.


Ne legyen: káromkodós (lányoknak eleve nem áll jól), drogos/cigis/piás , divat díva, HP, nem is kell, hogy szép legyen, csak belűlről (a perverzeknek mondom, hogy az egyéniségre gondoltam |:)

2017. máj. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez egyénfüggő mondhatnám neked, hogy a beszédeseket, de már volt olyan alkalom mikor csendesebb tetszett meg, szóval nem igazán lehet korlátozni az ilyen dolgokat 1-1 végletre és valakit válaszra kényszeríteni, hogy nah akkor most dönts hogy melyik is jön be, mert mikor melyik, van akinek ez áll jól van akinek meg amaz, ezért is hülyeségek az olyan kérdések ahol a magásságot, a hajszínt és egyéb dolgokat kérdezik, hogy hogy nézzen ki az ideál ,mivel csak egy bolond képzelődik, lehet elképzelni bárkit de 100%osan biztos lehetsz benne, hogy akibe beleszeretsz az nem éppen úgy fog kinézni, mint az ideálod, volt egy lány aki megvolt gyöződve, hogy nekik csak a szőkék tetszenek, én mégis a sötét hajammal bejöttem neki, szóval nem igazán értem a kérdést, mivel mint már mondtam az efajta dolgokat nem lehet korlátozni, ha meg tudod hogy van akinek ez van akinek az és ezek a válaszok lányonként változnak, mert attól is függ hogy a fiú hogy néz a lányra, akkor a kérdésed alapjáraton értelmét veszti, mivel nincs rá tökéletes válasz és benne vagyok a korhatár listádban, igaz éppenhogy de attól még 17 vagyok.
2017. máj. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
aki tud beszélni de nem nyavalyog
2017. máj. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sokat beszél bármiről . Normális emberi tevékenységeket csináljon a facebookon kívül. Értsen valamihez. Legyen bátor de ne túl bátor. Jó fogsora van hosszú szőke haja van de jó ha félig hosszú fekete haja van . Jó ha van pici pocija vagy korosan sovány . Öltözzön igényesen vagy csinosan . Fürödjön mindennap és hordjon szoknyákat is. Legyen illatos de ne túl illatos. Ne legyen annyira vékony hangja . Lehet szemüveges de nem szemüveges is. Legyen alacsonyabb nálam 162 centi az én 165 centimhez képest de az sem baj ha 170 centi . Engedje hogy néha nyissak neki ki ajtót meg kedvesedjek neki . Szexelni nem akarok vele csak csókolgatni mert az mesébe illő. A lelke legyen hasonló az enyémhez és hasonló gondolkodása legyen. Ennyi nekem ez lenne a hercegnőm .
2017. máj. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2017. máj. 12. 06:49
 8/11 anonim ***** válasza:
2,3 válaszoló:Totál engem írtatok le:'D
2017. máj. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

8as válaszoló :D

Csak nem privát üzenetekre hajtasz? :D

2017. máj. 13. 17:47
 10/11 anonim ***** válasza:
mind2
2017. máj. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!