Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Ti az ilyen lányokat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti az ilyen lányokat lenézitek, és inkább nem is terveztek előre vele?

Figyelt kérdés

Olyan lányra gondolok aki szetetne családot alapítani , viszont csak egy OKJ -t akar elvégezni. Tényleg megijedtek attol hogy biztos rosszul fog keresni, és nem lehet majd egyutt elenetek?

Koszi a valaszt



2017. márc. 26. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Láttam előző kérdésedet is, szóval nem még továbbra sem a te hibád, hogy a pasid kidobott 4 év után , mert fogorvosi aszisztens akarsz lenni, és nem nem nézlek le emiatt :D Legalább van célod :)
2017. márc. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Attol fűgg ha megkedvelem és későb a szimpla kedvelésböl szerelem lesz akkor szamomra nem lenne baj
2017. márc. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Szia, szerintem az jó pont egy lánynál ha normális szakmát szerez és abban dolgozik, tehát ez nem egy lenézendő dolog, jó persze valószínűleg egy egyetemista fiúval nehezebb volna mert ők csak később a 30-as éveikben szeretnének családot, hiszen gondolj csak bele sokszor 26-27 évesen fognak ők először fizetést kapni. Szóval ez az egész nem csak a fiún múlik hanem azon hogy mennyire tudtok alkalmazkodni egymáshoz.
2017. márc. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem gond, ha valami normális szakmát akar tanulni és szeretne dolgozni. Ha csak azért OKJ-zik, hogy még ellógjon pár évet, az viszont gáz. (Ismerek ilyeneket.)
2017. márc. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
én egyetemre járok, de szerintem nincs baj az okj-val, nekem fontosabb, hogy legyenek céljai és szeresse amit csinál, szóval nem ez számít. :) 19f
2017. márc. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én úgy tervezem ,hogy amint elvégeztem rögtön munkába állok . Amint felvesznek megyek, és nem otthon fogok feküdni hogy :,,olyan nehéz munkát találni manapság'' mert ismerek olyat aki 3 evig ezt mondja...
2017. márc. 26. 21:36
 7/9 anonim ***** válasza:

Vagyonőr vagyok ,,150 az alap amit megkeresek, ki túlóra, és 200-220 környéke, keresel egy 120 at az legyen 320 ezer ,

50ezer benzin, 50 rezsi, marad 220 ,legyen 30 a cigi , ha te is akkor 60 , az 160 ezer , legyen 60 a kaja, másik 50 menjen el ruhára, vág, akármi másra , mosogato szer stb stb , marad 50 ezer szabad felhasználású papír a kezedben , de gondolj arra hogy a kocsi beszarhat , a házban is lehet ez az, meglehet élni , nem mondom , de gecccc ire olyan is lehet néha mint a jég hátán xd

2017. márc. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akit ilyen dolog érdekel, annak ott a guminő
2017. márc. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
0%
Ezt a kérdést egy luxusyacht fedélzetén napozva érdekes volt elolvasni. Nem magam miatt mondom de ha valaki igazán szeret nem fogja érdekelni mennyit keresel ;)
2017. márc. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!