Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány 15 évesen elveszti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány 15 évesen elveszti a szüzességét az gáz/rossz?

Figyelt kérdés
2017. máj. 11. 23:02
1 2
 1/12 schwagy ***** válasza:
22%
Igen,s ha ezt magyarázni kell, még rosszabb.
2017. máj. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 CFB ***** válasza:
82%
nem, de általában idősebb korban fekszenek le a lányok másokkal. de hát helytől, helyi szokásoktól és hasonlóktól is függ
2017. máj. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
25%
Igen.
2017. máj. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
19%

Nekem eléggé gáz. Sokat zuhanna a lány a szememben.

17/F

2017. máj. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem mindenkinek a magánügye, hogy mikor veszti, el van egy barátja, akivel már egy ideje együtt van, megbízik benne, és úgy gondolják, hogy érettek a szexhez(védekezés, kockázat), akkor szexeljen nyugodtan, nincs semmi gáz benne. De ha csak úgy random egy buliból felszedett sráccal szexel, és mindig mással, akkor gáz, és rossz is.

20/f

2017. máj. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a gáz ha olyannal teszi aki csak "barát" vagy kapcsolatban vannak és rögtön...vagy kis idő elteltével teszik meg. Nem a koron van csak itt a hangsúly hanem azon hogy érett-e a gondolkodás és van tudomása arról mi az a szerelem és minden. Legtöbb tini 15 éves nem szerelemből veszti el, és nem is olyannal aki úgymond "megérdemelné", hanem menőségből meg nyári bulikon... Lehet rosszul látom, vendéglátásban dolgozom éjjelente, nekem ez jön le.
2017. máj. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
41%

Magánügy, de szerintem igen, az.

Az első fiú karjaiba veti magát, holott 15 évesen semmit nem tud a témáról. És ha pl terhes leszel?

16/L

2017. máj. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem várj még vele 2-3 évet.

De ha már annyira nagyon nem bírtok várni, akkor legalább védekezzetek és beszélgess egy kicsit a témáról a szúleiddel.

Mondjuk, a faluban is most szült egy 14 éves lány, így is lehet csinálni.

16/l

2017. máj. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
41%
én 13 voltam és jó volt
2017. máj. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem buliban szeretném,és nem alkohol hatása alatt. Beszéltem erről a fiúval,aki a barátom fél éve,és mindkettőnk egyetértett abban,hogy csak úgy,hogy valamelyikünknél,semmi esetben sem buliban vagy hasonló helyen,csak nyugalomban.
2017. máj. 20. 08:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!