Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legtöbb jószívű, érzelmes és normális srác a lányok (szerintem) nagy többségénél jó esetben haverok, rossz esetben pedig kigúnyolható célpontok lehetnek?

Figyelt kérdés

2017. febr. 26. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Na latod ezt en se tudom...lehet az a baj hogy tul jo haverok vagyunk...en mar le se szarom a lany haverjaim

16f

2017. febr. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Most pont ezzel a kérdéssel jöttem fel ide én is de látom megelőztek. Igazából számomra is érthetetlen az egész úgy érzem a lányok csak kihasználnak, megpróbálok mindent megtenni értük ami rengeteg fejfájással jár, de egyszerűen max barátként tekintenek rám. Ráadásul szerintem helyes is vagyok meg a korosztályomon kívül mindenki annak tart. Önmagamat nem fogom feladni de még aki valamilyen szinten passzolna is hozzám az sem akar komoly kapcsolatot tőlem. Nagyon elegem van az egészből és rosszul érzem magam egyedül egy társ kéne akiért meg tudnám hozni a megfelelő áldozatot és de nincs.
2017. febr. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Azt akarod mondani, hogy a legtöbb kapcsolatban élő fiú bunkó és érzéketlen? Ez azért kicsit erős, nem gondolod? Honnan vannak olyan pontos inormációid, hogy ezt így lazán kijelentsed? Attól, mert néhány paraszt ismerősödnek van csaja, neked meg még nem jött össze, nem kéne ilyen következtetéseket levonni. Kezdjük ott, hogy egy normális lányban alapból fel se merül, hogy egy tahóval jöjjön össze. Ha meg a ribizliknél próbálkozol, akiknek minden mindegy csak jó pasi legyél, ne csodálkozz, ha barátként tekintenek rád. De ha annyira ezzekkel a csajokkal akarsz kapcsolatban lenni, dobd fel valamivel a külsődet és viselkedj úgy, ami a tapasztalaid szerint bejön az adott lánynak. Tegyél érte, hogy kelljél neki. Ne várd, hogy a szádba repüljön a sültgalamb! Valakinek biztos kelleni fogsz.
2017. febr. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt az érzelmes dolog ront el mindent. Az ilyen fiúk nálam is bent maradnak a baráti zónában bármennyire is próbálnak kikerülni onnan. Főként azért mert a viselkedésük/gondolkodásuk alapján tudatosan nem tudok rájuk fiú/férfiként gondolni. Több olyan fiúbarátom is volt aki pont ezért vesztette el az esélyét nálam (pl kiakadt mikor kettesben voltunk de nem történt semmi, és nem tudta leplezni az érzéseit, volt hogy el is sírta magát) Félreértés ne essék, nem bunkónak kell lenni, hanem férfinek. A barátom is morzsolt már el pár könnycseppet előttem, de ahhoz már tényleg olyan dolognak kell történnie.

Sajnálom, ha nagyon zavarosan irtam, inkább röviden összefoglalom: Az érzelmesség baj, ha túlzásba esel, és nem tudod leplezni az érzéseid és férfiasan átvészelni a problémákat. De ez csak az én véleményem :)

17/L

2017. febr. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%

A nők genetikájában egyszerűen benne van ez a "rosszfiús" gén. 99%-uk bukik ezekre a fajta srácokra, aki mást mond az hazudik. Ezt nem lehet tanulni, és megse próbáld. Mert előbb utóbb úgyis kijön valszeg az elején, és abból nagy bukta lesz. És arról nem is beszéltünk mivan ha nagyon szarul megy. És pont. Ezen nincs mit ragozni. Hiába hiszed, vagy mondják hogy nekik egy rendes becsületes helyes, őszinte pasi kell. Mert tudod mi ebben a hiba? Hogy ők ezt meg is kapják addig a pontig amíg nem szakítanak. Teljesen más az átlag gondolkodásmódja a két nemmek.

Nagyapám mondta mindig hogy a férfiaknak a lényeg számít, míg a nőknek a köret. És lám igaza volt.

Egyébként kitartást, és próbálj nem rástresszelni a párkeresésre. Ugyanis ezt a lányok kiszagolják "és nem fognak ló helyett szamár lenni".

2017. febr. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!