Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hagyjam vagy még tudok rajta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam vagy még tudok rajta segíteni?

Figyelt kérdés

Összevesztem 2 elég jó lány barátommal, mondjuk inkább annak mondanám hogy haragszanak rám. Azóta nem szólnak hozzám, de legalább már rámnéznek. Tudom, hogy mivel sértettem meg őket, azt is hogy ez az egész az én hibám (azóta ezeken változtattam is). Miután "megsértettem őket" másnap odamentem, hogy megbeszéljük a dolgokat, de csak azt kaptam válasznak, hogy "majd megbeszéljük". Na ezzel csak az volt a baj, hogy nekem programom volt akkorra, de mivel nem figyeltek rám nem tudtam elmondani. Másnap hallom:"jól megbeszéltük" amire én csak mosolyogva elfordultam és mentem tovább a dolgomra, amit szerintem jogosan csináltam azok után, hogy "elhajtottak". Azt tudom, hogy olyan barátság már nem lesz, mint ezelőtt de azért szeretném újrakezdeni a dolgokat, csak nem tudom azt: hogy hogyan menjek oda, mit kellene mondanom, hogyan hívjam félre őket. Gyerekes sztori meg minden, de velük csak így lehet szóra jutni ¯\_(ツ)_/¯.

16/F



2017. máj. 15. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Írj egy őszinte levelet nekik, fejtsd ki hogy a barátságuk fontos számodra, megbántad nagyon, stb.
2017. máj. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Levélben nem lenne egy kicsit olyan "embertelen". Szemtől-szembe kicsit "emberibb" nem? Mondjuk nem szólnak hozzám szóval ja...
2017. máj. 15. 17:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Az a baj a személyessel hogy szerintem a suli közepén nem tudsz összeszedett gondolatokkal megnyílni felé(jük). Írd le hogy ezért levélbe írsz, vagy fb-n írd úgy is jó. Őszintén, végiggondoltan írj.
2017. máj. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!