Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti hogyan/miként...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogyan/miként csalódtatok legjobban eddig fiúban?

Figyelt kérdés
Aki nem írná ide ki mert személyesnek érzi történetét, jöhet privátba is.
2017. máj. 15. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy, hogy megígérte, hogy Karácsonykor elmegyünk kettesbe valahova, előtte már udvarolt.

1,5 órát vártam rá, majdnem szétfagytam.

Végül annyit írt, hogy valami közbejött és ne haragudjak.

Ezt vagy ezerszer leírta.


Úgy volt, hogy suli kezdéskor, mivel egy suliba járunk folytatjuk az ismerkedést és bepótolja, hogy akkor nem volt ott.

Aznap úgy mentem be, hogy barátnőm a sulikapuban már azzal fogadott, hogy mással járt.


Akkor nagyon fájt, de túléltem. Visszagondolni kicsit rossz rá.

19L

2017. máj. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Volt egy kicsit zűrös du.-unk, amibe belefolyt az egész osztály, (ne menjünk bele a reszletekbe) és utána telefonáltunk. Megbeszéltük h csak barátok maradunk, mert járni akart velem, de még nagyon fiatalok voltunk és nem egyeztek bele. De megkértem h várjon rám, két évvel később átbeszélhettük volna. Másnap kaptam tőle egy rajzot, a lap másik felére az volt írva h kicsit több, mint barátok... Azóta le se szart, és láttam rajta h nem akar felvállalni. Inkább hagytam az egészet.
2017. máj. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sosem adott egyértelmű jeleket, vagy egyszerűen csak sosem szeretett viszont. Ez most már ki nem derül :(

14/L

2017. máj. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pár éve megismertem egy srácot. 2 hónapig találkozgattunk, vele volt az első csókom is, és a továbbiakban kapcsolatban reménykedtem.

Majd egy ideig nem akart velem találkozni, és nem tudtam mire vélni a hirtelen változást. Facebook-ról tudtam meg, hogy lett barátnője..

Az igazat megvallva hatalmas pofonként ért, még 1 év után is maradtak érzelmeim iránta, mert én anno tényleg komolyan gondoltam vele.

Egyetlen hosszútávú pozitívuma a dolognak, hogy a nagy összeomlás után sikerült megerősödnöm lélekben, úgyhogy így visszagondolva megérte az az 1 évnyi szenvedés.

2017. máj. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Volt egy nalam 3évvel fiatalabb fiu ( rajottem még kisfiu nagyon) es 2 honapig jartunk eljutottunk a csokig ( nem nyelves) 2 honap utan szakitott es ra 1 hetre össze jött az akkori egyik legjobb baratnommel pedig tudta mind2 hogy még szeretem a fiút...azota a lánnyal nem beszelek ( sajnos osztalytarsam) a fiut probalom kerülni
2017. máj. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!