Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti milyen szövegeknek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti milyen szövegeknek, bókoknak örülnétek a legjobban, ha egy olyan srác mondaná nektek, akivel először találkoztok?

Figyelt kérdés
Mikkel lehet titeket levenni a lábatokról az első találkozásnál?

2017. ápr. 4. 20:41
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Mindenképpen vmi egyedi bókkal, amit te magad találsz ki
2017. ápr. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem szoktam mondani semmit sem, mert tettekben szeretem kifejezni az érzéseimet.
2017. ápr. 4. 20:45
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
hú de szép a hajad, hú de szép a szemed, nagyon szép kedves bájos arcod van, szép a cipőd kedvesen mosolyogva:D A virágok például jók, vagy ha rajzolsz valamit ajándékba; amúgy én nem tudom ezeket, csak leírtam amik most hirtelen eszembe jutottak, hogy nekem tetszenének; amúgy most nem tom, pl levelezőtársról van szó, vagy szembejön utcán plázán buszon? De amúgy nagyjából mindegy, mert lehet mind2re választ adni.
2017. ápr. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
*ban
2017. ápr. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Valakit megkérnék, aki ismeri, hogy próbáljon meg egy olyan találkát összehozni, ahol a lány is ott lenne. Én arra gondoltam, hogy egy koncertünkre majd elhívhatná, hátha előtte vagy utána el tudnék majd vele beszélgetni.
2017. ápr. 4. 21:55
 6/10 anonim válasza:
84%

Nem tudom,hogy csak én vagyok ilyen vagy más is de engem úgy lehet "elcsábítani" ha hülyéskednek, vicceskednek velem a fiúk.

De azt mindenképpen mondd neki, hogy szép!

2017. ápr. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ezek a szép vagy cuccok, nagyon-nagyon taszítanak.Mondhatja, de nem evvel fog levenni a lábamról, sőt mit ér az, egy idő után úgy is látni fogom az igazi személyiségét.Ilyenkor teljesen mindegy, mert ha vonzódást érzel, minden mondata a hangja stb is vonzónak hat.Én a rejtett szarkazmust bírom, de ez sem áll jól mindenkinek.

L

2017. ápr. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Legyen rocker és vicces.

Helyes, őszinte, megbízható.


Ha ez megvan nyert ügye van nálam. ;D

2017. ápr. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Igazábol engem ezek a "szép a hajad, szemed..." típusú dolgok nem hatnak meg, de valamennyire jól esik azért. Nagyon taszít ha nem a megfelelő pillanatban mondja és nagyon nyomulós a szándéka. Viszont ha a személyiségemnek bókol, pl: tetszik, hogy XY-hoz értesz, az már annál inkább
2017. ápr. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Intelligens humor, meghökkentő, de nem vulgáris beszólások/ ajánlatok, hihető bókok, esetleg kétértelmű megjegyzések, amik nem túl tolakodóak. Nem könnyű terep, de higgyétek el, tényleg vannak "lököm a bókot, míg kilépsz a bugyidból" típusú nagymesterek, akik olyan jól csinálják, h. csak később jössz rá, h. teljesen levett a lábadról.

Pl.: koliban laktam (kb. harmadéves voltam), és épp' 'hazaértem' futásból (kissé lefőve ziláltam, alig kaptam levegőt...).

Ekkor az egyik ott lakó srác, akit csak látásból ismertem, pont kijött a szobájából, és megkérdezte az amúgy totál egyértelműt (mert rendszeresen jártam), h. "Futni voltál?".

Annyi 'levegőm' volt, h. csak annyit tudtam mondani, hogy Ja.

"Hihetetlenül szexin lihegsz - máskor is meghallgatnám"

Erre az volt a válaszom: "Rendben, gyere el futni."

(Futni - sajnos - nem jött, de később egy ideig máshogy élveztük egymás társagát...)

2017. ápr. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!