Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van eselyem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van eselyem a lánynál?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel nem rég ismerkedtem meg és tetszik. Egy buli során mindketten tobbet ittunk a kelleténél es tortent egy ket csók stb.. A lényeg az, hogy haveromnak nyíltan elmondta, hogy nem az esete. Nekem nem mondta ezt, mondjuk a barátaim azt mondják, hogy ez annak tudható be, hogy én elmondtam neki, hogy tetszik es nem akart megbántani. Ez nem azt jelenti, hogy ő azt mondta tetszem neki, hanem mikor mondtam neki, hogy köztünk úgy sem lesz semmi azt a választ kaptam hogy:

"Nem mondtam, hogy nem vagy az esetem, csak nem akarok kapcsolatot, mert eddig mindig megszabtak mit tegyek.. Mindig volt mellett valaki, akivel együtt voltam es meguntam.. De kitudja mit hoz a jövő ."

Ennek ellenére mikor közelednék fele elhúzódó es mintha tenyleg nem volnak az esete.. Vagy nem is tudom.. De ha nem foglalkozom vele.. Nem járok hozza, csak haverom, mivel jo barátok akkor ramir facen, keresi a társaságom es hiányol.. Kezdem ugy érezni, hogy csak zsinoron rangat es fogalmam sincs mit tegyek.. Mar idegesít, de annyira tetszik es nem csak mert szep, hanem azert mert teljesen összhangban vagyok vele.. Rossz lenne elveszíteni..



2017. máj. 19. 10:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem akar semmi komolyat ez a lány. Ettől még lehet hogy igaz ,hogy azért nem akar kapcsolatot ,mert amiket felsorolt. De azt az ember tudja ha akar valakivel lenni.

Tehát maximum ilyen alkalmi smárpartnerként szeretne téged , de nem komolyan.

2017. máj. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jo smarolni, meg minden, de nem azzal, akivel mast is.. Komolyabbat is tevervezel😏😂
2017. máj. 20. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!