Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én reagálom túl? Vagy én...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl? Vagy én voltam bunkó, hogy ráírtam?

Figyelt kérdés

Ötödik óta tesztett egy lány. Túl fiatal voltam ezért nem akartam még párkapcsolatott. Nyolcadik elején megkerestem és elhívtam randira. -Nem akarunk együtt elmenni valahova?

-Talán....


Másnap rámír facen, hogy ez nem fog összejönni. Természetesen tudomásul vettem. Gondoltam tuti nem akar velem társalogni (mert a randi felkérés után rám sem nézett, mindig elkapta a fejét amikor ott voltam). De volt egy buszbalesete, ahol semmi komolyabb nem történt, csak egy enyhe agyrázkodása lett.... rá akartam írni, hogy hogy van, de letiltott messengerről..... (egyébként a randi kérés és a bisz balesett között 5-6 hónap telt el). Teljesen ledöbentem, mert direkt nem írtam rá, gondoltam nem akarja, hogy írjak. Nem is akarta, le is tiltott..... volt egy másik facebookom, ami egy "kamu" profil volt, hogy..... hát, igazából fogalmam sincs miért van még 1 facem..... mindegy, a kamu facebookomon a nevet átírtam a valódi nevemre és ráírtam a csajra, hogy nagyon rosszul esett, hogy azt hitted zaklatni foglak stb..... Ez volt 2 hete. Azóta el sem olvasta az üzenetett, pedig csináltam olyat is, hogy: "Átküldöd? Ja bocsi, nem neked....". Hátha elolvassa, de nem olvasta el. Személyesen pedg nem tudom, meg nem is akarom elmondani neki. És most nagyon haragszok rá, hogyha már nem volt képe személyesen beszélni velem és le is tiltott akkor legalább olvassa már el az üzenetem....

A kérdésem az lenne, hogy: Túl reagálom? Igazam van? A csajnak van igaza, hogy csak azért sem olvassa el? Zaklatom, hogy letiltott de azért is ráírtam? Tényleg csak a véleményetekre vagyok kiváncsi.



2017. máj. 19. 12:12
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, amúgy évfolyam társak vagyunk
2017. máj. 19. 12:13
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Te reagálod túl. Csaj lerázott és ennyi.
2017. máj. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Te reagálod túl, elég jelet adott hogy nem akar tőled semmit, fogadd el, lépj tovább, ismerkedj más lányokkal.
2017. máj. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Én meg azt mondom, rúlreagálod, maximálisan bunkó volt a csaj. Ha valami baja van, mondja meg. Viszont hagyd a fenébe, nem érdemli meg a figyelmedet.
2017. máj. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Békén is hagyom. Nem írtam rá 5 hónapig mert nem akarta. Aztán csak meg akartam kérdezni, hogy hogy van, megláttam, hogy letiltott. Ezért írtam neki egy üzenetett, hogy sajnálom, hogy ilyenek gondolt, de azt sem olvasta el.....
2017. máj. 19. 14:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Én megértem a felháborodásod, velem is sok ember viselkedik így pedig én próbálok mindig kedves lenni, de mégis nagyon sokan átnéznek rajtam és ez szerintem abszolút felháborító. Azt sajnos el kell fogadni hogy vannak ilyen emberek, nem kell törődni velük, úgy kell velük viselkedni ahogy ők viselkednek veled. Am tényleg én igazat adok neked, csak azért mert nem szeretne veled járni attól még nem kell bunkónak lennie veled, bár a letiltásod után nem kellett volna újra ráírni, olyankor már hagyni kellett volna. Hidd el az ilyen emberekkel nem érdemes foglalkozni.
2017. máj. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

De most mi volt ebben a bunkó? :D megmondta , hogy nem és kész

Ahogy írtad nyilván azért tiltott mert nem akart veled beszélni. Erre irkálsz neki másik Fb rol :D az hihetetlenül gáz haver

2017. máj. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!