Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik fiú-lány,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik fiú-lány, felszínes kis ismeretségnek is alig nevezhető, nem feltétlenül ellenséges kapcsolat?

Figyelt kérdés

2017. máj. 21. 00:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Létezik, de nem fiú és lány között :)
2017. máj. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16%
Ha fiú-lány barátságra gondolsz, nem valószínű, de megtörténhet, ha egyik fél se szerelmes a másikba.
2017. máj. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nyilván nem a fiú-lány barátságra gondoltam, mert az NEM LÉTEZIK.
2017. máj. 21. 00:28
 4/5 anonim ***** válasza:
44%

De létezik. Ez akkora hülyeség. Attól, hogy nem tapasztaltátok, még nem azt jelenti, hogy nincs is.


A kérdést meg ha jól értelmezem, akkor arra gondolsz, hogy két ellentétes nemű ember egymást szinte levegőnek nézi, nem? Szóval alig foglalkoznak egymással, de beszélnek ha muszáj? Ilyen is van.

2017. máj. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én pont hasonlóan vagyok egy osztálytársammal. Én semlegesen viszonulok hozzá, nagyon helyes srác, de nem vonz, ő meg szerintem elkönyvelt egy felszínes csajnak mert már többször is volt hogy csak random bemutatott nekem. Viszont olyan is volt hogy órán az én segíségemet kérte...

Én 14/L ő 14/F

2017. máj. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!