Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek létezik kapcsolat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik kapcsolat gazdag gyönyörű lány és jóképű megnyerő átlagos fiú között?

Figyelt kérdés

Vagy ilyen csak a mesében és filmekben van? Mert úgy vettem észre manapság már nem divat a Titanicos szitu, hogy otthagyni a gazdag menő ficsúrt valaki másért.


Minden esetre most remélem, hogy létezik ilyen. Nagyon tetszik egy csodálatosan szép lány aki kicsit el van kényeztetve, beképzelt típus sok "baráttal" és "követővel". Nekem a külsőmmel aztán semmi gond nincs, és normális-najó az talán nem vagyok- ambiciózus határozott jellemnek gondolom magam és azért megvan a magamhoz való eszem. Persze ismerősökkel beszéltem és mondtam nekik melyik lánnyal szemeztem de egyből leszóltak hogy én ahhoz kevés vagyok (persze ők aztán még kevesebbek) ne ábrándozzak. Már csak azért is akarom a lányt, eddig még akit nagyon akartam majdnem mindenkit sikerült meghódítani. Akarom őt, kíváncsi vagyok az igazi jellemére, milyen lehet ő a máz alatt, be akarom "törni".

Ti mit gondoltok?


2017. jan. 6. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem harcolj érte!

Van ilyen kapcsolat, ismerek is ilyet.

Ismerd meg az igazi jellemét.*^*

Ez tisztára olyan lesz, mint egy filmben.(leírás alapján) :DD

Hajrá!^^

2017. jan. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is próbáld meg.

A barátaid meg max csak féltékenyek lesznek, ha összejön :)

2017. jan. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Először is betörni számítógépes rendszerekbe kell, meg az igazgató ablakát, ha fegyelmit adott, nőt nem szokás "betörni".. Másodszor meg mit vársz ettől az oldaltól?? A döntés már úgyis megvan a fejedben, hogy lépsz-e vagy sem, egy kérdés kiírása nem fog változtatni semmin, vay netán egy csodaszert akarsz találni és azt a választ várod, akkor van egy rossz hírem, ha anyád/apád eddig nem mondta el, ilyen nincs, ahogyan varázslat sincs, a szerelem is csak túl van dramatizálva, hidd el az életben sokkal több dolog tud örömet okozni, mint a szerelem, sőőőt rengeteg dolog van amivel boldog lehet az ember, nem is értem azokat akik panaszkodnak elvégre bármikor tudnának változtatni, de lehet nem is akarnak, mert kényelmes nekik úgy.


Ha te úgy döntesz, hogy meghódítod és én most ideírom, hogy ilyen nincs, akko hírtelen megváltozik a véleményed vagy mi?


Ha meg egy kis gyáva mitugrász lennél, aki meg nem lépne és ugyanúgy felteszed ide a kérdést, én meg azt mondom IGEN tedd meg, akkor meg nem tennéd meg, a döntést már rég meghoztad, akkor mégis mi értelme van a kérdésnek??

2017. jan. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

"nőt nem szokás "betörni"


A fellengzős válaszod ellenére valószínűleg én mégicsak többet tudok a nőkről mint te.


"anyád/apád, igazgató ablaka" :D

Gondolom nagyon komoly ember vagy, hogy ebbe a kategóriába jársz okoskodni és osztod az észt a fiataloknak persze a személyeskedést ki nem hagyhattad volna a válaszodból. Nem édes mindegy neked minek tettem én fel a kérdést?


Sokkal több dolog tud örömet okozni mint a szerelem? Hát az biztos a szerelem csak egy dolog és bizony valóban más is tud még örömet okozni, ilyen esetben tényleg van értelme a válaszodnak. Vagy arra akartál kilyukadni, hogy van ami nagyobb örömet okoz? Mi egy pohár sör? :D Vagy a pénz? Esetleg a karrier? Mert akkor szerintem te még nem élted át az általad emlegetett szerelem dolgot vagy éppen átélted csak boldogtalanul. Nekem személy szerint semmi nem okozott még eddig nagyobb örömet vagy még csak hasonló érzést sem mint amit egy szerelem okozott. Akkor konkrétan más egyáltalán nem érdekel. Szóval ez van.

Kíváncsi vagyok mások véleményére mivel az ismeretégi körömből elfogulatlan választ nem hallhatok. És igen már meghoztam a döntést.

2017. jan. 6. 15:21
 5/7 anonim ***** válasza:

Úgy értettem, hogy elcsábítani kell, sok nő kiakadna a "betörni" szón, mivel ezzel a kijelentéssel egy lóként azonsítod őket, mert azokat törik be, a vadlovakat..

Én még nem voltam szerelmes, szóval ha te mondod biztos szuper dolog, majd talán egyszer én is fogom érezni, de én pld sikerekre gondoltam, sportban elért teljesítményekre, esetleg szellemiképességeid fejlesztésére, értelmes gyereknek látszól, valószínűleg az is vagy, szóval ha a kinézeted már az átlagosnák van, akkor könnyedén eltudod csábítani a lányt, ha akarod, gondolom nem vagy csúnya és mivel az értelmed is megvan a lány is meglesz, csak ügye ezek alapján nem értem a kérdést, hogy külsőmegerősítésre vársz vagy mire? Ne mások mondják meg neked, kivel jöhetsz össze és kivel nem, mert sokszor ez van a világban, de az ilyennel nem szabad foglalkozni, amúgy csak itt szoktam irogatni igen, mivel én is tini vagyok (17 éves, ha érdekel)

Sok sikert, szerintem ne is várj több válaszra, azon agyalj inkább, hogy hogyan is fogsz nyigni nála.

2017. jan. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Letezik! A baratnom es en!:)
2017. jan. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Elfogulatlant nehéz írni de megpróbálok. Természetesen létezhet, ha megnyerő személyiség vagy számára miért ne működhetne a dolog?!

Most viszont azért néhány "elfogult" gondolat. Aki gazdag az is akar maradni és nem fog megosztani semmit, nem fog áldozatot hozni sőt ha lehetősége van még magasabbra akar törni. Nem ők a hibásak ebben sőt senki ez a saját és a családjaik, a köreik elvárása. Persze ezeket nem kell papírformának venni lehet kivétel sőt biztos van de szerintem amivel leginkább meg kell majd küzdened ha kirívóan nagyok (Titanicos A és E fedélzet) a különbségek az a szülői háttér akik szintén luxus embert képzelnek el a lányuknak, illetve a baráti köre akik tuti irigykedni fognak és kinéznek. Persze függ attól mennyire vannak rá befolyásoló hatással. (Kb 9 évvel ezelőtti tapasztalat, még egyszer soha többé túl magas röptűvel.) Ettől függetlenül sok sikert kívánok, legyen szerencséd!

2017. ápr. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!