Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van esély rá hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esély rá hogy megmaradjon a jó viszonyunk? Több választ is elfogadok:D

Figyelt kérdés
Mostani sulim megfog szűnni így kénytelenek vagyunk átmenni másik iskolába de az ofőm nem fog a másik iskolában tanítani így tanév végén látom utoljára.Nos én az ofőmmel jól kijövök, sok mindent megbeszélek vele.Kedvelem őt és ő is kedvel engem.Osztályba velem beszél a legtöbbet.Viszont ő sok más helyen dolgozik így nincs sok ideje.Sőt még sokan is szoktak neki írni.Nyári szünetben is sokat fog dolgozni... Szerintetek van esély hogy tartsam még vele a kapcsolatot, esetleg találkozhatnék vele a nyári szünetben? (ne értsétek félre...) Én lány vagyok, ő pedig férfi.Furán hangzana ha elhívnám valahová főleg hogy lámy vagyok? Szeretném ha megmaradna a jó viszonyom vele és ha már nem tanít jövőre akkor is szeretnék vele beszélgetni meg találkozni.Mit lehet ilyen esetben tenni?

2017. máj. 21. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne hívd el! Az olyan félre érthető... Viszont ha tudod, hogy melyik suliban van éppen, keresd fel, és akkor beszélgess vele. 😉
2017. máj. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem tudom melyik suliba tanít még mert gyerekeket is és külön felnőtteket is okatat meg ő is jár egyetemre.Aztán még dj is és tudom hogy hol szokott zenélni csak a szüleim nem engednének el mert nem bíznak benne... Van valami megoldás?
2017. máj. 21. 22:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy egy icipicit belezúgtál?
2017. máj. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én az egyik általános iskolai angol tanáromnak irtam levelet...Gyorsan vissza is irt plusz még küldtem neki egy kicsi ajit is. Félreértés ne essék...Nő 55-60 körül van, szóval nem pálya kezdő. Egyébként 5. 6. osztályba tanított csak annyira kedveltem, hogy muszáj voltam ballagáskor is megajándékozni, utána meg írni neki...
2017. máj. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy ő nem nagyon ér rá de azért így is szoktam neki még mostanában ia írni és ha olyat írok neki válaszol és tök jól elbeszélgetünk.Van hogy 1hét mimarad hogy nem írok neki az azért van mert akkor mondjuk suliba beszélgetek vele.De egy héten 1x rá szoktam írni...
2017. máj. 22. 13:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Te belezugtal az ofodbe, egy normalis tanar-diak kapcsolatban nem irkalnak napi-heti szinten az ofonek barmennyire is meg van a rokonszenv. A kerdesed inkabb ugy lenne hhelyes van e ertelme ennek,vagy felejtsd el. Hat az utobbi.
2017. máj. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Lehet hogy beleszerettem de nem szeretnék tőle semmit és még csak bepróbálkozni sem próbálkozom be nála.Tudom nagyon jól hogy mivel jár és amúgy is neki is rossz lenne meg nekem is.Kedvel engem mint diákját és jól eltudunk beszélgetni dolgokról.Elfelejteni meg eddig sem tudtam bármennyire is szerettem volna...
2017. máj. 22. 16:46
 8/8 anonim ***** válasza:
"Furán hangzana ha elhívnám valahová főleg hogy lámy vagyok?" - Maximum(!) az új iskola egy-egy iskolai programjára hívd majd el.
2017. máj. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!