Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Állandó fekvés és vérzéscsilla...

Állandó fekvés és vérzéscsillapító mellett egyre jobban vérzek. Van még esély, hogy megmaradjon a pici?

Figyelt kérdés
Mielőtt letolnátok voltam orvosnál.
2014. júl. 9. 15:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Menj ugyeletre
2014. júl. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nálunk ezért már befektetnek a kórházba. Mikor én is bent feküdtem 36 hetesen, akkor ilyen gonddal volt bent egy 8 hetes kismama is. Ő csak magnéziumot kapott, azt mondta az orvos, hogy ezt a természetnek kell eldöntenie.
2014. júl. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nekem is ezt mondták.Hogy a természet eldönti feküdjek.

Orvosok suerint felesleges befeküdni,mert mindegy hogy hol fekszem.

2014. júl. 9. 15:34
 4/13 anonim ***** válasza:
Az idióták nekem egy Panadolt se adtak,hanem hazaküldtek mert ünnep volt...
2014. júl. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Esély van rá, hogy megmaradjon...milyen a vérzés? Görcsölsz, esetleg darabos? Hány hetes vagy?
2014. júl. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
7 hetes vagyok.Közepes menszesz erősségű,nem darabos,nem görcsölök.
2014. júl. 9. 17:16
 7/13 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Akkor nem lehet, hogy csak egy haematóma ürül?
2014. júl. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Igen,azt elfelejtettem írni hogy hematómám van.


Akkor elképzelhető,hogy az távozik?

2014. júl. 9. 17:23
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a hematomaval elofordul a verzes. Egyebkent ezt tenyleg a termeszet donti el.


Mi a kulfoldi nyaralaskor fedeztuk fel, h terhes vagyok, m elkezdtem verezni, ami szokatlan volt. Egy dilettans idiota ottani orvos UH vizsgalat utan kozolte, h nem lat mar semmit, tehat tuti veteles volt es meg a biztonsag kedveert abortusz tablettat is adott, h jol kiverezzek mindent. Iszonyu hasgorcsom es verzesem lett utana es hatalmas darbok jottek ki. Amikor hazajottunk, elmentem megint dokihoz 1 hettel kesobb, m tudni akartam, h minden rendben van-e. Az otthoni doki is megnezett az UH-n es kozolte, h nem erti, h hogy nem latta a kulfoldi doki a magzatokat, de meg terhes vagyok, raadasul ikrekkel. Akkor mar 9 hetesek voltak. Azota jol kivizsgaltattuk oket es hal`istennek nem artott nekik a rengeteg verzes.


12. heti UH-n meg lattak a hematomat (4 cm), de a 20. hetin mar mondtak, h nincs ott, tehat eltunt. Eddig - leszamitva a legelejet - problemamentes a terhessegem. Drukkolok Neked nagyon, h maradjon a pici!! 27 hkm

2014. júl. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy leírtad.Jó ilyeneket olvasni :)
2014. júl. 9. 18:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!