Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem biszex vagyok. De...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem biszex vagyok. De honnan tudhatnám? 17/L

Figyelt kérdés
Soha eszembe sem jutott volna lánnyal bármi olyat csinálni ami komolyabb mint barátság. De tavaly megismertem egy leszbikust aki velem egy idős. Neten keresztül tartottuk eddig a kapcsolatot de nyáron szeretne találkozni. (Ne is hozzátok szóba...tudom mik az internetes ismerkedés veszélyei). Sikerült még győződnöm arról hogy az akinek mondja magát. Nos, egy ideje elég közel kerültünk egymáshoz. Nekem még sosem volt fiúm és csak két barátom van rajta kívűl. Szóval nagyon magányos vagyok. Kb egy éve több lett számomra mint barát de bizonytalan vagyok. Nem tudom hogy tényleg vonzódom e lányokhoz vagy hogy egyáltalán hogy tisztázzam magamban ezt. Szeretem őt, nem akarom hogy más lánnyal legyen és minden tulajdonságát szeretem. De mégis bennem van az az érzés hogy egy fiút kéne találni mert az az elfogadott. Voltatok már így?

2017. máj. 23. 16:27
 1/9 anonim ***** válasza:
barátkent szereted nem szerelemböl ha a fiukhoz vonzodsz es nem hozzá akor nem vagy bi de ha hozzá is vonzodsz es a fiukhoz is akor vagy bi
2017. máj. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ő minden értelemben vonz de túl gátlásos vagyok. Vannak dolgok amiket meg tennék csak nem merem.
2017. máj. 23. 17:58
 3/9 anonim válasza:
81%
En is igy vagyok vele, csak en mashogy jottem ra, hogy lehet az vagyok. Bar ez nekem meg a tinikor (neked annak a vege), ilyenkor van az a korszak, amikor az ember nem tudja, hogy kihez vonzodik. De megertem a helyzeted. En is voltam mar igy, vagyok is, meg mindig nem tudom eldonteni, hogy kihez vonzodok, mert eddig mindig a fiukat neztem, viszont most tobb mas okbol is bizonytalan vagyok. Ne hatraltasson az, hogy mi az elfogadott. Ha szereted, szereted. Szerintem talalkozz vele (de azert legyel ovatos :)), ugyis mindig eloben derul ki minden. Ha tenyleg szereted, es ennek a jelei tobbszor megmutatkoznak, akkor egy ido utan nyugodtan el is mondhatod neki, hisz o is leszbikus. Szerencsed van :) De soha ne tedd azt ami az elvart, tedd azt amit te jonak latsz. En kifejezetten szeretem a biszexualis, meleg embereket, mert batrak es aranyosak is egyben. Beszelgess vele sokat, talalkozz vele, ha tudod, hogy megbizhato, es akkor ki fog derulni minden. Sok sikert kivanok :)
2017. máj. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Ismerkedj inkább férfiakkal. Aki a saját neméhez vonzódik az beteges. Ne legyél Már divat majom.
2017. máj. 24. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
#2 vagyok: miert lenne beteges ha a sajat nemehez vonzodik? Pont ez a szep, hogy nem fugg masoktol, hanem azt szereti akit szeret. Miert kellene mindenkinek az ellenkezo nemet szeretnie? Azzal ismerkedik, akivel akar. Es en tamogatom ebben :)
2017. máj. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3%
Hadjad a francba csak ollózni akar...
2017. máj. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha eljátszom hogy csak fiúk érdekelnek elvesztem őt.és abba bele gondolni is rossz.Viszont mivel kevés törődést kapok lehet hogy a szeretete vonz csak és nem vagyok biszex.Nem tudom...ez bonyolult dolog.
2017. máj. 24. 17:43
 8/9 anonim ***** válasza:
9%
szerintem is csak szeretet hiányod van :D
2017. máj. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én is ebben a cipőben vagyok teljesen megértelek. Nekem se jobb össze vagyok zavarodva mert vonzódok a nőkhöz is. Ezért felnéztem a keresőoldalakra hátha megismerek egy kedves lányt aki megtetszik majd.Még nem tudom. Bnőmhöz vonzódtam úgy de ő nem érezte azt amit én láttam rajta így nem is mertem lépni.
2017. máj. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!