Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyik lány osztálytársam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik lány osztálytársam kicsit megharagudott rám, pedig csak viccelni szoktam vele es ezt tudja ő is, mit csináljak h megbekeljen?

Figyelt kérdés
2017. máj. 24. 18:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Amúgy fiú vagyok
2017. máj. 24. 18:28
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
hagyd békén szerintem, ha látványosan duzzog, akkor azt várja hogy nyald a s**ggét, abból meg még soha semmi jó nem sült ki :) a saját érdekedben mondom
2017. máj. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 pptomi ***** válasza:

Akkor kicsit túltoltad, amit nem talált viccesnek. Te ismered a körülményeket, neked kell tudni, hogy bántó voltál-e vagy ő reagált rá rosszabbul, mint amire számítottál. Nem biztos, hogy Te felismered a hibádat, nem vagytok egyforma lelkivilágúak. Lehet, hogy máskor viccnek vesz valamit, amit most nem talált annak.

Kérhetsz bocsánatot is, nem szoktak belehalni, viszont tehetsz vele a viszonyotokért, ha pozitívan értékeli.


A durcáskodás mást jelent, mint a harag. Gyerekek szoktak durcásak lenni, ha nem engednek nekik valamit, harag pedig lehet bármi miatt, ami ellenérzetet, dühöt vált ki.

Ha az első válaszoló szerint nem szokott jó kisülni egy bocsánatkérésből, akkor még igen fiatal lehet, vagy rossz emberismerő.

2017. máj. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3-mas kicsit pontosítok, valóban nem fogalmaztam elég egyértelműen . egy bocsánatkérés természetesen nagyon fontos és hasznos lehet, ha indokolt, és tényleg megbántottad tedd is meg.


én úgy értelmeztem a szituációt, hogy szoktátok egymást ugratni, a lány viszont most olyan kedvében volt éppen, hogy jobbnak látta megsértődni és ezzel felhívni magára a figyelmet. nem gondolnám magam rossz emberismerőnek, de fiatalabb koromban, kerültem én is hasonló helyzetekbe osztálytárs lányokkal, és nagy átlagban ez volt a helyzet, nem is mindig jól reagáltam le.


de ez nem volt kérdés. ha úgy érzed tényleg megsértetted, akkor kérj bocsánatot és engeszteld ki, de ha csak játsza az eszét, akkor ne dőlj be, és várd meg amíg magától elfelejti :)

2017. máj. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!